Timmerhout Douglas(28)
Timmerhout Epicea(24)
Timmerhout Grenen(20)
Timmerhout Vuren(8)
Tengellat, Panlat, Plafondlat, Keper(11)
SLS Hout(16)
Gelamelleerde Balken(10)
KVH® Massief Constructiehout(6)
I-Liggers(14)
Spruce LVL Balken(10)
Steigerhout, Barnwood, Steenschotten(6)
Boenselplanken(11)
Eiken Balken/Planken(6)
Nemesu - Meranti(2)
Timmerhout Thermo Vuren(6)
Timmerhout Thermo Ayous(3)
Timmerhout Populier(0)
Aantal | Prijs | Je bespaart |
---|---|---|
vanaf 1 lm | 14.77 incl. btw | |
vanaf 260 lm | 13.3 incl. btw | 11,05 % |
Afhalen mogelijk in Schoten (nabestelling leveringstermijn 1 week) , Kontich en Leuven (nabestelling leveringstermijn 1 week) .
Levering mogelijk.
EURO DOUGLAS C24 75X225 TIMMER - T/M 6.70M - GEEL GEDRENKT is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in EURO DOUGLAS C24 75X225 TIMMER - T/M 6.70M - GEEL GEDRENKT.
We zullen je spoedig contacteren.
Ons EURO DOUGLAS C24 timmerhout is een betrouwbare en hoogwaardige keuze voor al je bouwprojecten waarbij sterkte en duurzaamheid cruciaal zijn. Afkomstig van de stevige douglasspar, is dit hout roodachtig bruin van kleur en behoort het tot de hardste naaldhoutsoorten.
Van dragende constructies tot wanden, plafonds en dakoversteken, en zelfs scheepsmasten en ladders, ons timmerhout is zeer veelzijdig en breed inzetbaar.
We nemen veiligheid serieus en daarom verkopen wij alleen C24-markering hout, een vereiste voor dragende constructies. Vergeet niet naar deze markering te zoeken bij het vergelijken van douglas houtprijzen, om er zeker van te zijn dat je de juiste kwaliteit krijgt.
Ons EURO DOUGLAS C24 hout is alleen verkrijgbaar in onze Houtshop Kontich. Kom langs en ontdek de kwaliteit en diversiteit van ons hout aanbod.
Ons EURO Douglas C24 timmerhout van topkwaliteit is het ideale bouwhout voor jouw dragende constructies. Gedrenkt in geel voor extra duurzaamheid en met de hoogste sterkteklasse voor zichtbare constructies. Dit robuuste hout is altijd direct beschikbaar in onze Houtshop Kontich.
Hoogwaardig Euro Douglas C24 timmerhout, perfect voor dragende constructies. Voorzien van de hoogste sterkteklasse (C24) en unieke gele drenking. Alleen verkrijgbaar in Houtshop Kontich.
Hoogwaardig Euro Douglas C24 timmerhout, 63 x 150 mm, 5.50/6.10m, geel gedrenkt. Ideaal voor dragende constructies en door de hoge sterkteklasse zeer duurzaam.
Topkwaliteit EURO Douglas timmerhout, 25 x 150 mm. Duurzaam naaldhout, perfect voor tal van bouwklussen. Optioneel gekleurd of onbehandeld verkrijgbaar.
Ons EURO DOUGLAS C24 63x175 timmerhout van 5.50/6.10M, afkomstig van de harde naaldhoutsoort, douglasspar, is jouw ideale keuze voor duurzame en sterke constructies. Let op, bij schaven verlies je 5 tot 10 mm op de opgegeven kopmaat.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online