Timmerhout Douglas(27)
Timmerhout Epicea(24)
Timmerhout Grenen(12)
Timmerhout Vuren(7)
Tengellat, Panlat, Plafondlat, Keper(9)
SLS Hout(14)
Gelamelleerde Balken(9)
KVH® Massief Constructiehout(10)
I-Liggers(12)
Spruce LVL Balken(12)
Steigerhout, Barnwood, Steenschotten(6)
Boenselplanken(13)
Eiken Balken/Planken(16)
Nemesu - Meranti(2)
Timmerhout Thermo Vuren(6)
Timmerhout Thermo Ayous(3)
| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 lm | 7.88 incl. btw | |
| vanaf 250 lm | 7.09 incl. btw | 11,14 % |
Afhalen mogelijk in Schoten , Kontich (nabestelling leveringstermijn 1 week) en Leuven .
Levering mogelijk.
EURO DOUGLAS C24 63X150 TIMMER - T/M 5.00M is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in EURO DOUGLAS C24 63X150 TIMMER - T/M 5.00M.
We zullen je spoedig contacteren.
Jij wil timmerhout dat opgewassen is tegen elke klus. Met ons EURO DOUGLAS C24 timmerhout maak je altijd de juiste keuze. Dit hout is roodachtig bruin, uitzonderlijk sterk en afkomstig van de hardste naaldhoutsoorten.
Het EURO DOUGLAS C24 hout is perfect voor dragende constructies, maar net zo goed voor wanden, plafonds en dakoversteken. En zoveel meer: ladders, scheepsmasten, je kunt het zo gek niet bedenken.
Bij comparatieve aankopen, let zeker op de C24-markering. Dit duidt op de hoogste sterkteklasse, essentieel voor zichtbare structuren en dragende constructies.
Hoogwaardig Euro Douglas C24 timmerhout, perfect voor dragende constructies. Voorzien van de hoogste sterkteklasse (C24) en unieke gele drenking. Alleen verkrijgbaar in Houtshop Kontich.
Hoogwaardig, stevig en duurzaam EURO DOUGLAS 100 x 100 timmerhout. Ideaal voor dragende constructies, wanden en meer. Optioneel te bewerken voor extra bescherming.
Ons EURO DOUGLAS C24 63x175 timmerhout van 5.50/6.10M, afkomstig van de harde naaldhoutsoort, douglasspar, is jouw ideale keuze voor duurzame en sterke constructies. Let op, bij schaven verlies je 5 tot 10 mm op de opgegeven kopmaat.
Kies voor hoge kwaliteit EURO DOUGLAS C24 63X175 timmerhout en zorg voor robuuste constructies. Wordt geleverd met optionele afwerkingen. Let op: bij schaven verlies je 5 tot 10mm op de opgegeven kopmaat.
Het EURO DOUGLAS C24 timmerhout is je betrouwbare partner voor elke constructie. Dit hout is één van de hardste naaldhoutsoorten, ideaal voor structuren die te zien zijn. Met de optionele bewerkingen maak je dit hout helemaal op maat van jouw project.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online