Timmerhout Douglas(29)
Timmerhout Epicea(24)
Timmerhout Grenen(21)
Timmerhout Vuren(8)
Tengellat, Panlat, Plafondlat, Keper(12)
SLS Hout(16)
Gelamelleerde Balken(10)
KVH® Massief Constructiehout(5)
I-Liggers(14)
Spruce LVL Balken(2)
Steigerhout, Barnwood, Steenschotten(7)
Boenselplanken(10)
Eiken Balken/Planken(7)
Nemesu - Meranti(3)
Timmerhout Thermo Vuren(7)
Timmerhout Thermo Ayous(3)
Timmerhout Populier(0)
Aantal | Prijs | Je bespaart |
---|---|---|
vanaf 1 lm | 26.58 incl. btw | |
vanaf 300 lm | 23.92 incl. btw | 11,12 % |
Afhalen mogelijk in Schoten (nabestelling leveringstermijn 1 week) , Kontich (nabestelling leveringstermijn 1 week) en Leuven .
Levering mogelijk.
EURO DOUGLAS 100X300 TIMMER - T/M 6.10M - C24 is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in EURO DOUGLAS 100X300 TIMMER - T/M 6.10M - C24.
We zullen je spoedig contacteren.
Ontdek de kracht van kwaliteit met onze EURO DOUGLAS 100X300 TIMMER-hout. Deze hoogwaardige houtsoort, afkomstig van de Douglas-spar, is een uitzonderlijk duurzame en sterke naaldhoutsoort.
De rodebruine kleur straalt natuurlijke charme uit. Het is intensief, biedt een hoge sterkteklasse (C24) en is daardoor perfect geschikt voor:
Wees er zeker van dat de opgegeven afmetingen (100 mm dik en 300 mm breed) vóór het schaven zijn. Door het schaven kun je 5-10mm verliezen van de initiele afmeting.
Om je hout nog beter te beschermen tegen insecten en schimmels, kun je ervoor kiezen om het hout optioneel kleurloos of groen te drenken.
Wanneer het op prijs en kwaliteit aankomt, presteert ons EURO DOUGLAS 100X300 TIMMER - C24 hout het beste. Het garandeert een uitstekend eindresultaat voor je bouwprojecten. Let op: het gebruik van hout met de sterkteklasse C24 is verplicht bij dragende constructies.
Hoogwaardig EURO DOUGLAS C24 63 x 150 TIMMER. Duurzaam en sterk, perfect voor dragende constructies. Optionele bewerkingen beschikbaar.
Behoefte aan topkwaliteit timmerhout? Onze EURO DOUGLAS C24 met afmeting 75 x 225 is ideaal voor constructies, wanden, plafonds en meer! Let op: bij schaven gaat er 5 tot 10 mm van de kopmaat af.
Onze EURO DOUGLAS C24 63X175 TIMMER stukken van 5 m zijn de perfecte keuze voor je bouwproject. Deze zijn gemaakt van hoogwaardig douglasspar hout, een van de sterkste naaldhoutsoorten. Ze zijn ideaal voor dragende constructies, muren en meer.
Hoogwaardig Euro Douglas C24 timmerhout, 63 x 150 mm, 5.50/6.10m, geel gedrenkt. Ideaal voor dragende constructies en door de hoge sterkteklasse zeer duurzaam.
Hoogwaardig, stevig en duurzaam EURO DOUGLAS 100 x 100 timmerhout. Ideaal voor dragende constructies, wanden en meer. Optioneel te bewerken voor extra bescherming.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online