Timmerhout Douglas(27)
Timmerhout Epicea(24)
Timmerhout Grenen(12)
Timmerhout Vuren(7)
Tengellat, Panlat, Plafondlat, Keper(9)
SLS Hout(14)
Gelamelleerde Balken(8)
KVH® Massief Constructiehout(10)
I-Liggers(12)
Spruce LVL Balken(12)
Steigerhout, Barnwood, Steenschotten(6)
Boenselplanken(13)
Eiken Balken/Planken(15)
Nemesu - Meranti(2)
Timmerhout Thermo Vuren(6)
Timmerhout Thermo Ayous(3)
| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 lm | 28.45 incl. btw | |
| vanaf 300 lm | 25.61 incl. btw | 11,09 % |
Afhalen mogelijk in Schoten , Kontich (nabestelling leveringstermijn 1 week) en Leuven (nabestelling leveringstermijn 1 week) .
Levering mogelijk.
EURO DOUGLAS 100X300 TIMMER - T/M 6.10M - C24 is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in EURO DOUGLAS 100X300 TIMMER - T/M 6.10M - C24.
We zullen je spoedig contacteren.
Ontdek de kracht van kwaliteit met onze EURO DOUGLAS 100X300 TIMMER-hout. Deze hoogwaardige houtsoort, afkomstig van de Douglas-spar, is een uitzonderlijk duurzame en sterke naaldhoutsoort.
De rodebruine kleur straalt natuurlijke charme uit. Het is intensief, biedt een hoge sterkteklasse (C24) en is daardoor perfect geschikt voor:
Wees er zeker van dat de opgegeven afmetingen (100 mm dik en 300 mm breed) vóór het schaven zijn. Door het schaven kun je 5-10mm verliezen van de initiele afmeting.
Om je hout nog beter te beschermen tegen insecten en schimmels, kun je ervoor kiezen om het hout optioneel kleurloos of groen te drenken.
Wanneer het op prijs en kwaliteit aankomt, presteert ons EURO DOUGLAS 100X300 TIMMER - C24 hout het beste. Het garandeert een uitstekend eindresultaat voor je bouwprojecten. Let op: het gebruik van hout met de sterkteklasse C24 is verplicht bij dragende constructies.
EURO DOUGLAS C24 timmerhout, ideaal voor stevige constructies en decoratieve elementen. Kies voor onbehandeld of behandelde variant tegen schimmels en insecten. Bedenk wel dat bij schaafwerk 5-10 mm verschil op de kopmaat komt.
Kwalitatief EURO DOUGLAS timmerhout van 200x200mm. Een van de sterkste naaldhoutsoorten, ideaal voor dragende constructies en meer. Voldoet aan de hoge C24 sterkteklasse.
EURO Douglas C24 bouwhout (63 x 150 mm) van hoge kwaliteit. Gebruik voor dragende structuur. Optioneel kleurloos of groen gedrenkt beschikbaar.
Kies voor hoge kwaliteit EURO DOUGLAS C24 63X175 timmerhout en zorg voor robuuste constructies. Wordt geleverd met optionele afwerkingen. Let op: bij schaven verlies je 5 tot 10mm op de opgegeven kopmaat.
Premium EURO DOUGLAS C24 75 x 225 timmerhout, met optimale sterkte voor dragende constructies. Het roodbruine Douglashout is een van de hardste naaldhoutsoorten en biedt uitstekende bescherming tegen insecten en schimmels. Optioneel verkrijgbaar in groen of kleurloos.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online