Timmerhout Douglas(27)
Timmerhout Epicea(24)
Timmerhout Grenen(13)
Timmerhout Vuren(7)
Tengellat, Panlat, Plafondlat, Keper(9)
SLS Hout(14)
Gelamelleerde Balken(10)
KVH® Massief Constructiehout(10)
I-Liggers(12)
Spruce LVL Balken(13)
Steigerhout, Barnwood, Steenschotten(6)
Boenselplanken(13)
Eiken Balken/Planken(15)
Nemesu - Meranti(2)
Timmerhout Thermo Vuren(6)
Timmerhout Thermo Ayous(3)
| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 lm | 28.45 incl. btw | |
| vanaf 300 lm | 25.61 incl. btw | 11,09 % |
Afhalen mogelijk in Schoten , Kontich (nabestelling leveringstermijn 1 week) en Leuven .
Levering mogelijk.
EURO DOUGLAS 100X300 TIMMER - T/M 6.10M - C24 is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in EURO DOUGLAS 100X300 TIMMER - T/M 6.10M - C24.
We zullen je spoedig contacteren.
Ontdek de kracht van kwaliteit met onze EURO DOUGLAS 100X300 TIMMER-hout. Deze hoogwaardige houtsoort, afkomstig van de Douglas-spar, is een uitzonderlijk duurzame en sterke naaldhoutsoort.
De rodebruine kleur straalt natuurlijke charme uit. Het is intensief, biedt een hoge sterkteklasse (C24) en is daardoor perfect geschikt voor:
Wees er zeker van dat de opgegeven afmetingen (100 mm dik en 300 mm breed) vóór het schaven zijn. Door het schaven kun je 5-10mm verliezen van de initiele afmeting.
Om je hout nog beter te beschermen tegen insecten en schimmels, kun je ervoor kiezen om het hout optioneel kleurloos of groen te drenken.
Wanneer het op prijs en kwaliteit aankomt, presteert ons EURO DOUGLAS 100X300 TIMMER - C24 hout het beste. Het garandeert een uitstekend eindresultaat voor je bouwprojecten. Let op: het gebruik van hout met de sterkteklasse C24 is verplicht bij dragende constructies.
Timmerhout van hoge kwaliteit. Bij schaven verlies je 5 Ã 10 mm op de opgegeven kopmaat. Als je voor een extra bewerking schaven of drenken kiest, ligt dit niet op stock. Wij houden je op de hoogte van zodra je hout bewerkt is.
Ons EURO DOUGLAS C24 63x175 timmerhout van 5.50/6.10M, afkomstig van de harde naaldhoutsoort, douglasspar, is jouw ideale keuze voor duurzame en sterke constructies. Let op, bij schaven verlies je 5 tot 10 mm op de opgegeven kopmaat.
Topkwaliteit EURO Douglas timmerhout, 25 x 150 mm. Duurzaam naaldhout, perfect voor tal van bouwklussen. Optioneel gekleurd of onbehandeld verkrijgbaar.
Hoogwaardig, stevig en duurzaam EURO DOUGLAS 100 x 100 timmerhout. Ideaal voor dragende constructies, wanden en meer. Optioneel te bewerken voor extra bescherming.
Het Europese Douglas C24 timmerhout van topkwaliteit is perfect voor dragende constructies. Dit roodachtige, bruine hout is een van de hardste naaldhoutsoorten en wordt gebruikt voor daken, wanden, plafonds en meer.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online