Timmerhout Douglas(27)
Timmerhout Epicea(24)
Timmerhout Grenen(13)
Timmerhout Vuren(7)
Tengellat, Panlat, Plafondlat, Keper(9)
SLS Hout(14)
Gelamelleerde Balken(11)
KVH® Massief Constructiehout(10)
I-Liggers(12)
Spruce LVL Balken(14)
Steigerhout, Barnwood, Steenschotten(6)
Boenselplanken(11)
Eiken Balken/Planken(8)
Nemesu - Meranti(2)
Timmerhout Thermo Vuren(6)
Timmerhout Thermo Ayous(3)
Aantal | Prijs | Je bespaart |
---|---|---|
vanaf 1 lm | 12.06 incl. btw | |
vanaf 530 lm | 10.86 incl. btw | 11,05 % |
Afhalen mogelijk in Schoten , Kontich (nabestelling leveringstermijn 1 week) en Leuven (nabestelling leveringstermijn 1 week) .
Levering mogelijk.
EURO DOUGLAS C24 63X175 TIMMER - T/M 8.55M is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in EURO DOUGLAS C24 63X175 TIMMER - T/M 8.55M.
We zullen je spoedig contacteren.
Jij verdient het beste voor je bouwprojecten. Daarom bieden wij je dit hoogwaardige EURO DOUGLAS C24 timmerhout aan. Afkomstig van de sterke douglasspar, is ons hout met afmeting 63 x 175 en een lengte tot 8.55 meter, je ideale bouwpartner.
Dit roodbruine hout is een van de hardste naaldhoutsoorten, waardoor het meer duurzaamheid biedt dan epicea. Wij verkopen enkel douglas van de hoogste sterkteklasse (C24), perfect voor zichtbare structuren zoals wanden, plafonds, dakoversteken, ladders, en scheepsmasten.
Je hebt de optie om je hout extra te laten bewerken tegen insecten en schimmels. Kies uit een kleurloos of groen gedrenkt voor extra bescherming.
Als je ervoor kiest om het hout te laten schaven, houd er dan rekening mee dat je 5 tot 10 mm verliest op de opgegeven kopmaat.
Onze kwalitatieve EURO Douglas C24 Timmerhout (63 x 175 mm) is perfect voor draagstructuren. Het bruinrode hout is specimen van de hardste naaldhoutsoorten, getuigend van de degelijkheid en duurzaamheid.
Kies voor hoge kwaliteit EURO DOUGLAS C24 63X175 timmerhout en zorg voor robuuste constructies. Wordt geleverd met optionele afwerkingen. Let op: bij schaven verlies je 5 tot 10mm op de opgegeven kopmaat.
Hoogwaardig Euro Douglas C24 timmerhout voor dragende constructies en andere structuren - 63x150mm t/m 5.00m. Geel gedrenkt voor extra duurzaamheid, enkel beschikbaar in Houtshop Kontich.
Onze EURO DOUGLAS C24 63X175 TIMMER stukken van 5 m zijn de perfecte keuze voor je bouwproject. Deze zijn gemaakt van hoogwaardig douglasspar hout, een van de sterkste naaldhoutsoorten. Ze zijn ideaal voor dragende constructies, muren en meer.
EURO Douglas C24 bouwhout (63 x 150 mm) van hoge kwaliteit. Gebruik voor dragende structuur. Optioneel kleurloos of groen gedrenkt beschikbaar.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online