Timmerhout Douglas(27)
Timmerhout Epicea(24)
Timmerhout Grenen(13)
Timmerhout Vuren(7)
Tengellat, Panlat, Plafondlat, Keper(9)
SLS Hout(14)
Gelamelleerde Balken(10)
KVH® Massief Constructiehout(10)
I-Liggers(12)
Spruce LVL Balken(13)
Steigerhout, Barnwood, Steenschotten(6)
Boenselplanken(13)
Eiken Balken/Planken(15)
Nemesu - Meranti(2)
Timmerhout Thermo Vuren(6)
Timmerhout Thermo Ayous(3)
| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 lm | 14.07 incl. btw | |
| vanaf 220 lm | 12.66 incl. btw | 11,14 % |
Afhalen mogelijk in Schoten (nabestelling leveringstermijn 1 week) , Kontich en Leuven (nabestelling leveringstermijn 1 week) .
Levering mogelijk.
EURO DOUGLAS C24 75X225 TIMMER - 5.50/6.10M - GEEL GEDRENKT is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in EURO DOUGLAS C24 75X225 TIMMER - 5.50/6.10M - GEEL GEDRENKT.
We zullen je spoedig contacteren.
Ontdek ons Euro Douglas C24 timmerhout: hoogwaardige, geel gedrenkte planken uit Europa. Stevig, robuust en ideaal voor allerlei constructies.
Douglas timmerhout, afkomstig van de douglasspar, is een van de hardste naaldhoutsoorten in Europa. Het heeft een unieke roodachtig bruine kleur die charme en karakter toevoegt aan jouw projecten. Het is prijziger dan Epicea, maar dat is een kleine prijs voor de kwaliteit en sterkte die je ervoor terugkrijgt.
Dit timmerhout is niet alleen stevig, maar ook veelzijdig. Het is perfect voor dragende constructies, wanden, plafonds, dakoversteken en zelfs scheepsmasten. Zijn dikte van 75 mm en breedte van 225 mm maken het makkelijk aan te passen aan jouw specifieke behoeften.
We willen alleen het beste bieden, en daarom verkopen we enkel het beste Douglas hout met C24 sterkteklasse, het is zelfs verplicht voor dragende constructies. Dus let op voor hout zonder deze markering, die zijn niet van dezelfde kwaliteit.
Ons Euro Douglas C24 timmerhout is exclusief verkrijgbaar in Houtshop Kontich. Maak je klaar om bouwen naar een hoger niveau te tillen met ons Euro Douglas C24 timmerhout!
Maak je bouwproject sterker met ons EURO DOUGLAS 100x300 TIMMER-hout - C24. Het rodebruine hout is één van de hardste naaldhoutsoorten voor dragende constructies, wanden, dakoversteken en meer. Let op: bij schaven verlies je 5-10 mm. Optioneel te drenken voor extra bescherming.
Onze kwalitatieve EURO Douglas C24 Timmerhout (63 x 175 mm) is perfect voor draagstructuren. Het bruinrode hout is specimen van de hardste naaldhoutsoorten, getuigend van de degelijkheid en duurzaamheid.
EURO Douglas, het sterke en duurzame timmerhout van 150 x 150 mm tot 6.10 m met een sterkteklasse van C24. Perfect voor dragende structuren. Schaven en drenken optioneel.
Timmerhout van hoge kwaliteit. Bij schaven verlies je 5 à 10 mm op de opgegeven kopmaat. Als je voor een extra bewerking schaven of drenken kiest, ligt dit niet op stock. Wij houden je op de hoogte van zodra je hout bewerkt is.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online