Timmerhout Douglas(27)
Timmerhout Epicea(24)
Timmerhout Grenen(13)
Timmerhout Vuren(7)
Tengellat, Panlat, Plafondlat, Keper(9)
SLS Hout(14)
Gelamelleerde Balken(10)
KVH® Massief Constructiehout(10)
I-Liggers(12)
Spruce LVL Balken(13)
Steigerhout, Barnwood, Steenschotten(6)
Boenselplanken(13)
Eiken Balken/Planken(15)
Nemesu - Meranti(2)
Timmerhout Thermo Vuren(6)
Timmerhout Thermo Ayous(3)
| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 lm | 14.07 incl. btw | |
| vanaf 220 lm | 12.66 incl. btw | 11,14 % |
Afhalen mogelijk in Schoten (nabestelling leveringstermijn 1 week) , Kontich en Leuven (nabestelling leveringstermijn 1 week) .
Levering mogelijk.
EURO DOUGLAS C24 75X225 TIMMER - 5.50/6.10M - GEEL GEDRENKT is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in EURO DOUGLAS C24 75X225 TIMMER - 5.50/6.10M - GEEL GEDRENKT.
We zullen je spoedig contacteren.
Ontdek ons Euro Douglas C24 timmerhout: hoogwaardige, geel gedrenkte planken uit Europa. Stevig, robuust en ideaal voor allerlei constructies.
Douglas timmerhout, afkomstig van de douglasspar, is een van de hardste naaldhoutsoorten in Europa. Het heeft een unieke roodachtig bruine kleur die charme en karakter toevoegt aan jouw projecten. Het is prijziger dan Epicea, maar dat is een kleine prijs voor de kwaliteit en sterkte die je ervoor terugkrijgt.
Dit timmerhout is niet alleen stevig, maar ook veelzijdig. Het is perfect voor dragende constructies, wanden, plafonds, dakoversteken en zelfs scheepsmasten. Zijn dikte van 75 mm en breedte van 225 mm maken het makkelijk aan te passen aan jouw specifieke behoeften.
We willen alleen het beste bieden, en daarom verkopen we enkel het beste Douglas hout met C24 sterkteklasse, het is zelfs verplicht voor dragende constructies. Dus let op voor hout zonder deze markering, die zijn niet van dezelfde kwaliteit.
Ons Euro Douglas C24 timmerhout is exclusief verkrijgbaar in Houtshop Kontich. Maak je klaar om bouwen naar een hoger niveau te tillen met ons Euro Douglas C24 timmerhout!
Hoogwaardig EURO DOUGLAS C24 Timmerhout, 75x225 mm, tot 6.70m lang, met gele tint. Sterk, ruim inzetbaar en duurzaam. Alleen verkrijgbaar in Kontich.
Maak je bouwproject sterker met ons EURO DOUGLAS 100x300 TIMMER-hout - C24. Het rodebruine hout is één van de hardste naaldhoutsoorten voor dragende constructies, wanden, dakoversteken en meer. Let op: bij schaven verlies je 5-10 mm. Optioneel te drenken voor extra bescherming.
Onze EURO DOUGLAS C24 63X175 TIMMER stukken van 5 m zijn de perfecte keuze voor je bouwproject. Deze zijn gemaakt van hoogwaardig douglasspar hout, een van de sterkste naaldhoutsoorten. Ze zijn ideaal voor dragende constructies, muren en meer.
Hoogwaardig EURO DOUGLAS C24 Timmerhout (63x175, tot 8.55M) voor dragende constructies. Roodbruin hout van de douglasspar, sterker en duurzamer dan epicea. Optioneel bewerkt tegen insecten of schimmels.
Premium EURO DOUGLAS C24 75 x 225 timmerhout, met optimale sterkte voor dragende constructies. Het roodbruine Douglashout is een van de hardste naaldhoutsoorten en biedt uitstekende bescherming tegen insecten en schimmels. Optioneel verkrijgbaar in groen of kleurloos.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online