Afhalen mogelijk in Schoten , Kontich en Leuven .
Levering mogelijk.
Okan hout, afkomstig uit de tropische streken van Afrika, is met zijn indrukwekkende sterkte en duurzaamheid een ideale keuze voor houten tuinpalen. Dankzij de uitzonderlijke draagkracht en weerbestendigheid van deze houtsoort, biedt het een betrouwbare en duurzame oplossing voor uw tuinconstructies.
Bovendien is Okan hout van nature rijk aan oliën en heeft het een hoge dichtheid, wat het een uitstekende weerstand tegen insecten en rotting verleent. Dit is cruciaal voor tuinpalen die constant worden blootgesteld aan diverse weersomstandigheden en andere elementen. Het kiezen voor Okan betekent dus minder onderhoud en een langere levensduur, wat op de lange termijn een kosteneffectieve optie kan zijn.
Daarnaast heeft Okan een mooie rood-bruine kleur die in de loop der tijd natuurlijk zal vergrijzen. Dit voegt een aantrekkelijk visueel aspect toe aan uw tuinconstructie, terwijl de structurele stabiliteit van de palen gewaarborgd blijft. Door te kiezen voor Okan hout voor uw tuinpalen, opteert u dus voor een stevige, duurzame en esthetisch aangename oplossing.
Eind-Gleufpaal geïmpregneerd 90 x 90 mm met groeven van 30 mm, beschikbaar in lengte 2700 mm. Enkel om de Blokhutprofielen 28mm te verwerken en GEEN ecoschermen.
Tuinpaal 70 x 70 mm, beschikbaar in 1900, 2400 en 3000 mm. Vierkante paal met 4 afgeronde hoeken.
Tuinpaal geïmpregneerd van 90 x 90 mm, beschikbaar in 5 lengtes: 1900, 2400, 2700, 3000 en 4200 mm. Vierkante paal met 4 afgeronde hoeken.
Tuinpaal 120 x 120 mm met 4 afgeronde hoeken, lengte 2400, 3000 en 3600 mm.
Tuinpaal in PEFC Kastanje, ideaal voor de plaatsing van het schapenhek.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online