Timmerhout Douglas(27)
Timmerhout Epicea(24)
Timmerhout Grenen(13)
Timmerhout Vuren(7)
Tengellat, Panlat, Plafondlat, Keper(9)
SLS Hout(14)
Gelamelleerde Balken(9)
KVH® Massief Constructiehout(10)
I-Liggers(12)
Spruce LVL Balken(13)
Steigerhout, Barnwood, Steenschotten(6)
Boenselplanken(13)
Eiken Balken/Planken(15)
Nemesu - Meranti(2)
Timmerhout Thermo Vuren(6)
Timmerhout Thermo Ayous(3)
| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 lm | 4.31 incl. btw | |
| vanaf 500 lm | 3.87 incl. btw | 11,37 % |
Afhalen mogelijk in Schoten , Kontich en Leuven (nabestelling leveringstermijn 1 week) .
Levering mogelijk.
EURO DOUGLAS 25X150 KD 22% is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in EURO DOUGLAS 25X150 KD 22%.
We zullen je spoedig contacteren.
Zoek je duurzaam en sterk timmerhout voor je bouwproject? Ons EURO Douglas, een van de hardste naaldhoutsoorten, is de perfecte keuze. Bovendien is deze balk ovengedroogd tot 22% vochtigheid. Dit roodachtig bruine hout is van vaste, hoge kwaliteit en uitermate geschikt voor verschillende toepassingen, van wand- en plafondbedekking tot ladders en scheepsmasten.
Dit product heeft een dikte van 25 mm en een breedte van 150 mm. Let op: bij een eventuele bewerking zoals schaven, gaat er 5 tot 10 mm van de opgegeven kopmaat verloren. Daarnaast kan je optioneel kiezen voor kleurloos of groen drenken – een uitstekende bescherming tegen insecten en schimmels.
Indien je kiest voor schaven of drenken, houd er dan rekening mee dat deze stukken niet direct uit voorraad leverbaar zijn. We houden je echter op de hoogte zodra je hout bewerkt en klaar is voor afhalen of verzending.
Hoogwaardig Euro Douglas C24 timmerhout, perfect voor dragende constructies. Voorzien van de hoogste sterkteklasse (C24) en unieke gele drenking. Alleen verkrijgbaar in Houtshop Kontich.
EURO DOUGLAS C24 timmerhout, ideaal voor stevige constructies en decoratieve elementen. Kies voor onbehandeld of behandelde variant tegen schimmels en insecten. Bedenk wel dat bij schaafwerk 5-10 mm verschil op de kopmaat komt.
Kwalitatief EURO DOUGLAS timmerhout van 200x200mm. Een van de sterkste naaldhoutsoorten, ideaal voor dragende constructies en meer. Voldoet aan de hoge C24 sterkteklasse.
Onze EURO DOUGLAS C24 63X175 TIMMER stukken van 5 m zijn de perfecte keuze voor je bouwproject. Deze zijn gemaakt van hoogwaardig douglasspar hout, een van de sterkste naaldhoutsoorten. Ze zijn ideaal voor dragende constructies, muren en meer.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online