Timmerhout Douglas(27)
Timmerhout Epicea(23)
Timmerhout Grenen(12)
Timmerhout Vuren(7)
Tengellat, Panlat, Plafondlat, Keper(9)
SLS Hout(14)
Gelamelleerde Balken(9)
KVH® Massief Constructiehout(7)
I-Liggers(22)
Spruce LVL Balken(16)
Steigerhout, Barnwood, Steenschotten(6)
Boenselplanken(13)
Eiken Balken/Planken(12)
Nemesu - Meranti(2)
Timmerhout Thermo Vuren(6)
Timmerhout Thermo Ayous(3)
| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 lm | 4.31 incl. btw | |
| vanaf 500 lm | 3.87 incl. btw | 11,37 % |
Afhalen mogelijk in Schoten , Kontich (nabestelling leveringstermijn 1 week) en Leuven (nabestelling leveringstermijn 1 week) .
Levering mogelijk.
EURO DOUGLAS 25X150 KD 22% is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in EURO DOUGLAS 25X150 KD 22%.
We zullen je spoedig contacteren.
Zoek je duurzaam en sterk timmerhout voor je bouwproject? Ons EURO Douglas, een van de hardste naaldhoutsoorten, is de perfecte keuze. Bovendien is deze balk ovengedroogd tot 22% vochtigheid. Dit roodachtig bruine hout is van vaste, hoge kwaliteit en uitermate geschikt voor verschillende toepassingen, van wand- en plafondbedekking tot ladders en scheepsmasten.
Dit product heeft een dikte van 25 mm en een breedte van 150 mm. Let op: bij een eventuele bewerking zoals schaven, gaat er 5 tot 10 mm van de opgegeven kopmaat verloren. Daarnaast kan je optioneel kiezen voor kleurloos of groen drenken – een uitstekende bescherming tegen insecten en schimmels.
Indien je kiest voor schaven of drenken, houd er dan rekening mee dat deze stukken niet direct uit voorraad leverbaar zijn. We houden je echter op de hoogte zodra je hout bewerkt en klaar is voor afhalen of verzending.
Hoogwaardig EURO DOUGLAS Timmerhout (63x175, tot 8.55M) voor dragende constructies. Roodbruin hout van de douglasspar, sterker en duurzamer dan epicea. Optioneel bewerkt tegen insecten of schimmels.
Het Europese Douglas timmerhout van topkwaliteit is perfect voor dragende constructies. Dit roodachtige, bruine hout is een van de hardste naaldhoutsoorten en wordt gebruikt voor daken, wanden, plafonds en meer.
Hoogwaardig, sterk en duurzaam EURO DOUGLAS timmerhout. Ideaal voor dragende structuren en diverse constructies. Extra opties beschikbaar voor schaven, drenken en zagen.
Kwalitatief EURO DOUGLAS timmerhout van 200x200mm. Een van de sterkste naaldhoutsoorten, ideaal voor dragende constructies en meer. Voldoet aan de hoge sterkteklasse.
Kies voor hoge kwaliteit EURO DOUGLAS 63X175 timmerhout en zorg voor robuuste constructies. Wordt geleverd met optionele afwerkingen. Let op: bij schaven verlies je 5 tot 10mm op de opgegeven kopmaat.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online