Timmerhout Douglas(27)
Timmerhout Epicea(23)
Timmerhout Grenen(12)
Timmerhout Vuren(7)
Tengellat, Panlat, Plafondlat, Keper(9)
SLS Hout(14)
Gelamelleerde Balken(9)
KVH® Massief Constructiehout(7)
I-Liggers(21)
Spruce LVL Balken(15)
Steigerhout, Barnwood, Steenschotten(6)
Boenselplanken(13)
Eiken Balken/Planken(12)
Nemesu - Meranti(2)
Timmerhout Thermo Vuren(6)
Timmerhout Thermo Ayous(3)
Afhalen mogelijk in Schoten , Kontich en Leuven .
Levering mogelijk.
I JOIST 60 x 240 mm 10 M is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in I JOIST 60 x 240 mm 10 M.
We zullen je spoedig contacteren.
De I Joist 60 x 240 mm 10 m is onmisbaar voor al je bouwprojecten, zowel groot als klein. Met een lengte van 10 meter, is deze balk ideaal voor het bouwen van daken, wanden en vloeren in houtskeletbouw.
Wat de I Joist zo bijzonder maakt, is zijn gewicht. Deze balk is namelijk tot 50% lichter dan traditionele massieve houten balken. Maar laat je niet misleiden door zijn gewicht! Ondanks zijn lichtgewicht heeft deze balk wel een hoog draagvermogen. Hierdoor kunnen er grote spanwijdtes overbrugd worden zonder in te boeten op stabiliteit of veiligheid.
De I Joist is niet alleen geschikt voor vloer-, muur- en daktoepassingen, maar kan ook in andere afmetingen besteld worden. Zo heb je altijd de juiste balk voor jouw project.
Ontdek de I JOIST, perfect voor al jouw grote bouwprojecten. Met zijn forse afmetingen van 90x400mm en een indrukwekkende lengte van 1300cm, staat deze I-Ligger garant voor stevigheid en stabiliteit. Perfect geschikt voor het ondersteunen van zware lasten.
Een I Joist van 90 x 240 mm en 13 meter lang - voor gebruik in daken, muren en vloeren in houtskeletbouw. Lichter en sterker dan gewone houten balken, met de mogelijkheid om grote overspanningen te overbruggen. Andere afmetingen zijn ook beschikbaar.
Ontdek de duurzame I Joist van 90 x 400 mm, ideaal voor daken, wanden en vloeren in houtskeletbouw. Tot 50% lichter dan massief hout met een hoog draagvermogen. Verkrijgbaar in diverse afmetingen op bestelling.
Op zoek naar de perfecte oplossing voor jouw bouw- of renovatieproject? Kies voor onze I-joist 45 360mm 10m, ideaal voor vloeren en daken. Deze I-liggers zijn speciaal ontworpen om jouw constructies sterker te maken.
Ontdek de stevigheid en veelzijdigheid van de I Joist 90 x 360 mm die jouw bouwproject naar een hoger niveau tilt. Met een lengte van 13 meter biedt hij ongekende mogelijkheden voor zowel professionals als doe-het-zelvers.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online