Timmerhout Douglas(27)
Timmerhout Epicea(24)
Timmerhout Grenen(13)
Timmerhout Vuren(7)
Tengellat, Panlat, Plafondlat, Keper(9)
SLS Hout(14)
Gelamelleerde Balken(10)
KVH® Massief Constructiehout(10)
I-Liggers(12)
Spruce LVL Balken(13)
Steigerhout, Barnwood, Steenschotten(6)
Boenselplanken(13)
Eiken Balken/Planken(8)
Nemesu - Meranti(2)
Timmerhout Thermo Vuren(6)
Timmerhout Thermo Ayous(3)
Afhalen mogelijk in Schoten en Leuven .
Levering mogelijk.
I JOIST 45 x 240mm 10 M is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in I JOIST 45 x 240mm 10 M.
We zullen je spoedig contacteren.
De I Joist van 60 x 300 mm en 13 meter lang is ideaal voor dak-, wand- en vloertoepassingen in houtskeletbouw. De balken zijn tot 50% lichter dan massief hout en hebben een draagvermogen dat grote spanwijdtes kan overbruggen.
Een I Joist van 90 x 360 mm en 13 meter lang - voor gebruik in daken, muren en vloeren in houtskeletbouw. Lichter en sterker dan gewone houten balken, met de mogelijkheid om grote overspanningen te overbruggen. Andere afmetingen zijn ook beschikbaar.
Ontdek de I JOIST, perfect voor al jouw grote bouwprojecten. Met zijn forse afmetingen van 90x400mm en een indrukwekkende lengte van 1300cm, staat deze I-Ligger garant voor stevigheid en stabiliteit. Perfect geschikt voor het ondersteunen van zware lasten.
I Joist liggers van 45 x 240mm met een lengte van 13 meter. Lichtgewicht en sterk voor verschillende toepassingen in houtskeletbouw.
Ontdek onze I Joist (60 x 240 mm, 13 m) voor lichtgewicht maar sterk houtskeletbouw, ideaal voor daken, wanden en vloeren. Verkrijgbaar in andere afmetingen.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online