Timmerhout Douglas(27)
Timmerhout Epicea(23)
Timmerhout Grenen(12)
Timmerhout Vuren(7)
Tengellat, Panlat, Plafondlat, Keper(9)
SLS Hout(14)
Gelamelleerde Balken(9)
KVH® Massief Constructiehout(7)
I-Liggers(22)
Spruce LVL Balken(13)
Steigerhout, Barnwood, Steenschotten(6)
Boenselplanken(12)
Eiken Balken/Planken(13)
Nemesu - Meranti(2)
Timmerhout Thermo Vuren(6)
Timmerhout Thermo Ayous(3)
Afhalen mogelijk in Schoten en Leuven .
Levering mogelijk.
I JOIST 45 x 240mm 10 M is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in I JOIST 45 x 240mm 10 M.
We zullen je spoedig contacteren.
Ontdek onze I Joist 90 x 300 mm, perfect voor jouw bouwprojecten. Deze hoogwaardige I-liggers zijn ideaal voor constructieve oplossingen, met een lengte van 13 meter en robuuste afmetingen voor maximale stabiliteit en ondersteuning.
Dankzij de I Joist 60 x 360 mm kun je efficiënt daken, wanden en vloeren van houtskeletbouw construeren. Deze balken zijn tot 50% lichter dan massieve houten balken, maar hebben toch een hoog draagvermogen. Ze laten toe om grote spanwijdtes te overbruggen. Andere afmetingen zijn ook verkrijgbaar op bestelling.
Zoek je een betrouwbare en veelzijdige oplossing voor je bouw- of renovatieproject? Onze I Joist 90 x 300 mm 9 meter is de perfecte keuze. Deze hoogwaardige houten ligger biedt uitzonderlijke sterkte en stabiliteit voor uw constructies.
Op zoek naar de perfecte oplossing voor jouw bouw- of renovatieproject? Kies voor onze I-joist 45 360mm 10m, ideaal voor vloeren en daken. Deze I-liggers zijn speciaal ontworpen om jouw constructies sterker te maken.
Ontdek de veelzijdige I Joist 90 x 300 mm, 13 meter. Perfect voor jouw bouwprojecten.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online