| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 m2 | 21.55 incl. btw | |
| vanaf 30,5 m2 | 19.39 incl. btw | 11,14 % |
Afhalen mogelijk in Schoten , Kontich en Leuven .
Levering mogelijk.
MULTIPLEX POPULIER B/BB - 9 MM 2,50X1,22M (verlijming klasse 1) is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in MULTIPLEX POPULIER B/BB - 9 MM 2,50X1,22M (verlijming klasse 1).
We zullen je spoedig contacteren.
Sta jij op het punt om een creatief project te starten of ben je bezig met renovatiewerken? Ontdek onze multiplex populier plaat van 9 mm. Dit product is afkomstig van duurzame plantages en combineert een zachte houtsoort met egale dekfineren, waardoor het gemakkelijk te verwerken is.
Deze plaat is uitermate geschikt voor schilder- en fineerwerk. Daarnaast wordt het veelvuldig gebruikt in de meubel- en (luxe)verpakkingsindustrie.
Onze schrijnwerkers zagen precies de plaat die jij nodig hebt. Geef de maten mee in het opmerkingenveld tijdens de check-out, en wij doen de rest. We berekenen alles, maken een prijsofferte op, en sturen je deze door ter goedkeuring. Zo eenvoudig is het.
Voor het maken van prachtige interieurs of stevige constructies, is onze MTX Polish Pine de perfecte keuze. Deze multifunctionele, stabiele 18 mm plaat van Pools Grenenhout geeft uw project een stijlvolle uitstraling.
Hoogwaardige, multifunctionele Eliotis Pine C+/C constructieplaat van 12.5mm, ideaal voor niet-structurele toepassingen in daken, vloeren, wanden, verpakking en bouwplaatsbeveiliging. Perfect op maat te zagen door onze ervaren schrijnwerkers.
Duroply multiplexplaat van 12 mm dik en met afmetingen 2,50 x 1,22 m. Deze hoogwaardige multiplex is perfect voor diverse structurele toepassingen, zowel binnen als buiten. Vervaardigd uit geselecteerde hardhoutsoorten en gecertificeerd door FSC®.
De 10j. Okoume B/BB, 250*1220*18 is een multiplex perfect voor buitengebruik met een garantie van 10 jaar. Zijn fijne nerven en lage gewicht maken het zeer vochtbestendig. Komt uit Gabon, centraal Afrika, waar houtkap streng gereguleerd is. Perfect om te schilderen en bewerken dankzij zijn zachtroze kleur en fraaie tekening.
Silverpaint 10 jaar garantie 1250*2500*15mm FSC Mix70% heeft een FSC-certificaat en is schilderklaar berken triplex. Dit product is technisch sterk en stabiel en direct aflakbaar. Daarnaast krijg je 10 jaar garantie op de lijmverbindingen.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online