TRIPLEX BERK CP/CP 18MM 2,50X1,25M WBP is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in TRIPLEX BERK CP/CP 18MM 2,50X1,25M WBP.
We zullen je spoedig contacteren.
Ontdek de Triplex Berk CP/CP 18mm 2,50x1,25m WBP. Deze berken multiplex plaat is van hoge kwaliteit. Daardoor is het een uitermate stabiele en duurzame oplossing voor allerlei projecten.
Een belangrijke troef van deze multiplex plaat is de eenvoudige verwerkbaarheid. Je kan met minimale moeite heel mooie resultaten bekomen.
De Triplex Berk CP/CP 18mm 2,50x1,25m WBP is geschikt voor een breed scala van toepassingen. Je kan het gebruiken voor het bouwen van daken, vloeren en wanden. Maar ook voor het maken van verpakkingen, meubels en zelfs speelgoed zit je met deze multiplex plaat goed. De plaat is zelfs geschikt als dragerplaat voor fineer en HPL.
Onze schrijnwerkers zagen precies de plaat die jij nodig hebt. Geef de maten mee in het opmerkingenveld tijdens de check-out, en wij doen de rest. We berekenen alles, maken een prijsofferte op, en sturen je deze door ter goedkeuring. Zo eenvoudig is het.
Ontdek onze Silverpaint 10 Jaar Garant platen van 2500x1250x18mm, FSC® gecertificeerd en gemakkelijk te schilderen. Gemaakt van berken en 10 jaar garantie inbegrepen.
De Eliotis Pine multiplex constructieplaat past perfect bij vele bouwprojecten. Het is verlijmd met klasse 3 en gemaakt van kwalitatief Braziliaans naaldhout. Ideaal voor daken, vloeren en wanden.
Multifunctionele multiplex constructieplaat uit Eliotis Pine naaldhout, ideaal voor diverse toepassingen zoals in daken, vloeren en wanden.
Duurzame en gemakkelijk te verwerken multiplex populier plaat van 9 mm dik, perfect voor schilder- en fineerwerk en bruikbaar in de meubel- en (luxe)verpakkingsindustrie.
Silverpaint 10 jaar garantie 1250*2500*15mm FSC Mix70% heeft een FSC-certificaat en is schilderklaar berken triplex. Dit product is technisch sterk en stabiel en direct aflakbaar. Daarnaast krijg je 10 jaar garantie op de lijmverbindingen.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online