TRIPLEX BERK CP/CP 18MM 1,53X3,05M WBP is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in TRIPLEX BERK CP/CP 18MM 1,53X3,05M WBP.
We zullen je spoedig contacteren.
Werk je aan een project en heb je duurzaam, sterk en stabiel materiaal nodig? Onze Triplex Berk CP/CP, met een dikte van 18 mm en afmetingen van 1,53x3,05m, is de ideale oplossing! Dit materiaal is uitermate geschikt voor zowel constructieve als decoratieve toepassingen.
Of je nu vloeren, daken, wanden wilt aanleggen of meubels of speelgoed wilt maken, met onze Triplex Berk CP/CP kan het allemaal. Dit materiaal kan zelfs gebruikt worden voor het bekleden met fineer of HPL. Maar dat is nog niet alles! Onze Triplex is zelfs geschikt voor verpakkingsdoeleinden.
Onze schrijnwerkers zagen precies de plaat die jij nodig hebt. Geef de maten mee in het opmerkingenveld tijdens de check-out, en wij doen de rest. We berekenen alles, maken een prijsofferte op, en sturen je deze door ter goedkeuring. Zo eenvoudig is het.
Duroply Multiplex plaatmateriaal van topklasse, 18mm dik, verlijmd volgens klasse 3 en FSC® gecertificeerd. Ideaal voor zowel binnen- als buitengebruik. Verschillende maten beschikbaar, en kan op maat gezaagd worden!
De Duroply houten plaat combineert sterkte en schoonheid. Het is FSC-gecertificeerd, dus je bent zeker van een duurzame keuze. Zowel voor binnen- als buitenconstructies is dit de ideale keuze. Verkrijgbaar in 8 verschillende diktes.
Kwalitatieve multiplex hardhouten plaat, B/BB, 25mm dik en ideaal geschikt voor interieur- en sommige buiten toepassingen. Beschikbaar in 8 verschillende diktes. Het wordt machinaal verbonden om een sterk en duurzaam product te bieden, perfect voor gebouwen, meubels en lamineren.
Purenit 15mm is een multifunctioneel bouw- en isolatiemateriaal, perfect voor een breed scala aan bouwelementen. Dit product combineert energie-efficiëntie, duurzaamheid, en flexibiliteit in één krachtige formule. Denk koudebruggen maar uit je woordenboek, want met Purenit bereik je superieure isolatiewaarden. Bovendien, met een stortgewicht van 550 kg/m³, biedt Purenit een lichtgewicht maar duurzaam alternatief voor hout-based producten.
Hoogwaardige, multifunctionele Eliotis Pine C+/C constructieplaat van 12.5mm, ideaal voor niet-structurele toepassingen in daken, vloeren, wanden, verpakking en bouwplaatsbeveiliging. Perfect op maat te zagen door onze ervaren schrijnwerkers.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online