| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 m2 | 27.6 incl. btw | |
| vanaf 29,77 m2 | 24.84 incl. btw | 11,11 % |
Afhalen mogelijk in Schoten , Kontich en Leuven .
Levering mogelijk.
TRIPL SPRUCE 18MM 2,44X1,22M 70%PEFC WOODBE-PEFC-COC-001131 (verlijming klasse 3) is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in TRIPL SPRUCE 18MM 2,44X1,22M 70%PEFC WOODBE-PEFC-COC-001131 (verlijming klasse 3).
We zullen je spoedig contacteren.
Voor iedere klus, groot of klein, is de Tripl spruce een betrouwbare keuze. Deze lichtgewicht constructieplaat is vervaardigd uit 70% PEFC-gecertificeerd spruce hout en verlijmd volgens klasse 3. Met afmetingen van 2,44m x 1,22m en een dikte van 18mm, is de plaat zeer geschikt voor tal van constructieve toepassingen zoals verpakking, vloeren, wanden en dakbeschotten.
Onze schrijnwerkers zagen precies de plaat die jij nodig hebt. Geef de maten mee in het opmerkingenveld tijdens de check-out, en wij doen de rest. We berekenen alles, maken een prijsofferte op, en sturen je deze door ter goedkeuring. Zo eenvoudig is het.
We nemen duurzaamheid en kwaliteit serieus. Daarom is deze plaat gecertificeerd door WOOD.BE-COC-001131 en draagt het een PEFC-keurmerk. Dit betekent dat 70% van het hout afkomstig is uit duurzaam beheerde bossen. Zo weet je zeker dat je een product kiest dat zowel goed is voor jouw project als voor het milieu.
Kwaliteitsvolle multiplex hardhout B/BB van 15 mm dikte. Ideaal voor divers gebruik in interieur en overdekte buitenomgevingen. Beschikbaar in 3,05 x 1,53 m formaat.
De Eliotis Pine 9mm multiplex is een multifunctionele constructieplaat van kwalitatief Braziliaans naaldhout. Ideaal voor toepassingen in daken, vloeren en wanden. Dankzij verlijming klasse 3 is het product sterk en duurzaam.
Maak kennis met ons Duroply multiplex van 25 mm, perfect voor allerlei toepassingen zowel binnenshuis als buitenshuis. Onze makers kunnen elke plaat naar jouw exacte maten zagen. Dit multiplex heeft een FSC®-certificaat, wat betekent dat het afkomstig is van verantwoord beheerde bossen.
Duroply multiplexplaat van 12 mm dik en met afmetingen 2,50 x 1,22 m. Deze hoogwaardige multiplex is perfect voor diverse structurele toepassingen, zowel binnen als buiten. Vervaardigd uit geselecteerde hardhoutsoorten en gecertificeerd door FSC®.
Multiplex Populier B/BB, met certificaat, van 2.50 x 1.22 m, dikte 12 mm. Fijn om te verwerken, 100% FSC gecertificeerd, dus milieuvriendelijk.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online