| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 m2 | 46.8 incl. btw | |
| vanaf 37,21 m2 | 42.12 incl. btw | 11,11 % |
SUPERGARANT OKOUME 30J. 2500*1220*12MM is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in SUPERGARANT OKOUME 30J. 2500*1220*12MM.
We zullen je spoedig contacteren.
Okoumé multiplex is al jaren het meest gevraagde multiplex voor buitentoepassing.
Okoumé komt voornamelijk uit Gabon, gelegen in Centraal Afrika, waar de houtkap onder streng toezicht staat van de overheid.
Doordat het hout fijn nervig is en een laag soortelijk gewicht heeft kan de plaat goed omgaan met vocht.
Okoumé kan uitstekend bewerkt en geschilderd worden.
Veel waardering is er voor de warme, zachtroze kleur van de fineren en de fraaie tekening. De plaat is bij uitstek geschikt voor gebruik in het Belgisch klimaat
Onze schrijnwerkers zagen precies de plaat die jij nodig hebt. Geef de maten mee in het opmerkingenveld tijdens de check-out, en wij doen de rest. We berekenen alles, maken een prijsofferte op, en sturen je deze door ter goedkeuring. Zo eenvoudig is het.
Ontdek onze Silverpaint 10 Jaar Garant platen van 2500x1250x18mm, FSC® gecertificeerd en gemakkelijk te schilderen. Gemaakt van berken en 10 jaar garantie inbegrepen.
De Okoumé multiplexplaat B/BB, 2500 x 1220 x 12mm, is perfect voor buitenconstructies en beschikt over een prachtige zachtroze kleur. Profiteer van zijn 10-jarige garantie!
Silverpaint 10 jaar garantie 1250*2500*12mm FSC Mix70% heeft een FSC-certificaat en is schilderklaar berken triplex. Dit product is technisch sterk en stabiel en direct aflakbaar. Daarnaast krijg je 10 jaar garantie op de lijmverbindingen.
Hoogwaardige, multifunctionele Eliotis Pine C+/C constructieplaat van 12.5mm, ideaal voor niet-structurele toepassingen in daken, vloeren, wanden, verpakking en bouwplaatsbeveiliging. Perfect op maat te zagen door onze ervaren schrijnwerkers.
Duroply multiplex plaat van 22mm dik, ideaal voor diverse structurele toepassingen in en rondom het huis. De plaat heeft een afmeting van 2,50 x 1,22M en is FSC gecertificeerd. Door de verlijming klasse 3 is deze zeer duurzaam.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online