| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 m2 | 23.53 incl. btw | |
| vanaf 30,5 m2 | 21.17 incl. btw | 11,15 % |
Afhalen mogelijk in Schoten , Kontich en Leuven .
Levering mogelijk.
MULTIPLEX POPULIER B/BB - 12 MM 2,50X1,22M - 70% PEFC (verlijming klasse 1) is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in MULTIPLEX POPULIER B/BB - 12 MM 2,50X1,22M - 70% PEFC (verlijming klasse 1).
We zullen je spoedig contacteren.
Ontdek de charme van onze multiplex populier B/BB. Afkomstig van duurzame plantages, deze zachte houtsoort is gemakkelijk te verwerken en ideaal voor schilder- en fineerwerk. Ideaal voor toepassingen in de meubel- en (luxe) verpakkingsindustrie.
We willen niet enkel dat jij geniet van ons product, maar ook dat de planeet in de beste staat blijft. Daarom is onze multiplex populier 70% PEFC gecertificeerd, met certificaat nummer WOOD.BE-COC-001131. Hiermee garanderen we dat ons hout afkomstig is van duurzaam beheerde bossen.
We begrijpen dat iedereen andere noden heeft, daarom zagen onze schrijnwerkers elk type plaatmateriaal naar de maten die jij nodig hebt. Geef ons je exacte maten door in het opmerkingenveld tijdens de checkout, wij passen je order aan en sturen het door ter goedkeuring.
Onze multiplex populier B/BB blinkt uit in veiligheid en duurzaamheid: verlijming EN 314-2 klasse 1 (klasse 3 op aanvraag), formaldehyde emissie E1 volgens EN 717-2, gewicht 420 kg/m³, brandklasse D s2,d0 en toepassing EN 636-1S. Deze garanties maken het tot het perfecte materiaal voor jouw volgende project.
Onze schrijnwerkers zagen precies de plaat die jij nodig hebt. Geef de maten mee in het opmerkingenveld tijdens de check-out, en wij doen de rest. We berekenen alles, maken een prijsofferte op, en sturen je deze door ter goedkeuring. Zo eenvoudig is het.
Maak kennis met ons Duroply multiplex van 25 mm, perfect voor allerlei toepassingen zowel binnenshuis als buitenshuis. Onze makers kunnen elke plaat naar jouw exacte maten zagen. Dit multiplex heeft een FSC®-certificaat, wat betekent dat het afkomstig is van verantwoord beheerde bossen.
De Tripl spruce: een multifunctionele, lichte constructieplaat van 18mm, perfect voor uiteenlopende bouwtoepassingen. Deze plaat is vervaardigd uit 70% PEFC-gecertificeerd hout en afgewerkt volgens de hoge kwaliteitsstandaarden van WOOD.BE-COC-001131.
Cora 10 jaar garantie Okoume B/BB is uw betrouwbare oplossing voor buitentoepassingen. Afkomstig uit Gabon, Centraal Afrika, heeft dit hout een fijn nervige structuur die perfect opgewassen is tegen vocht. Geschikt voor het Belgisch klimaat en uitstekend te bewerken en schilderen.
Poortplaat IHP B/BB I 9mm 2,44x1,22m (verlijming klasse 3), een hoogwaardige constructieplaat.
Duroply Multiplex plaatmateriaal van topklasse, 18mm dik, verlijmd volgens klasse 3 en FSC® gecertificeerd. Ideaal voor zowel binnen- als buitengebruik. Verschillende maten beschikbaar, en kan op maat gezaagd worden!
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online