| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 m2 | 14.58 incl. btw | |
| vanaf 46,7 m2 | 13.12 incl. btw | 11,13 % |
Afhalen mogelijk in Schoten .
Levering mogelijk.
MULTIPLEX HARDHOUT B/BB 5.5 MM 3,05X1,53M is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in MULTIPLEX HARDHOUT B/BB 5.5 MM 3,05X1,53M.
We zullen je spoedig contacteren.
Ontdek onze multiplex van hardhout in B/BB kwaliteit. Deze plaat is een duurzaam product, dankzij de verbonden kernen en de hoogwaardige oppervlaktes. Bovendien komt het in de royale dimensies van 3,05 bij 1,53 meter, waardoor jouw project nooit te groot is voor deze plaat.
De houtsoorten die in deze multiplex verwerkt zijn, maken dit product ideaal voor een breed scala aan toepassingen. Of je nu aan werken in interieurs of overdekte buitenruimtes denkt, dit product is op vele plaatsen bruikbaar. Gebruik het voor niet-structurele toepassingen in gebouwen, voor je schrijnwerk, voor het maken van meubels, of voor het lamineren of fineren.
Dankzij de klasse 2 verlijming en de E1 formaldehyde-emissie volgens EN 717-2 is deze plaat erg sterk en duurzaam. Met een gewicht van 550 kg/m³ en een brandklasse van D s2,d0, is dit een hoogwaardig en veilig product om te gebruiken. Bovendien voldoet het aan de EN 636-2G toepassing, wat wil zeggen dat het ontwikkeld is voor structurele toepassingen.
Onze schrijnwerkers zagen precies de plaat die jij nodig hebt. Geef de maten mee in het opmerkingenveld tijdens de check-out, en wij doen de rest. We berekenen alles, maken een prijsofferte op, en sturen je deze door ter goedkeuring. Zo eenvoudig is het.
De 10J. Okoume B/BB is een gewild multiplex paneel van hoge kwaliteit, ideaal voor buitengebruik. Met zijn fijne structuur en lichte gewicht is het perfect voor gebruik in het Belgisch klimaat. Door de warme roze kleur en fraaie tekening krijgt elk project een unieke uitstraling.
Duroply multiplex plaat van 15 mm dikte. Geschikt voor binnen- en buitentoepassingen zoals gebouwen, vloeren en schrijnwerk. Met FSC keurmerk.
Duroply multiplex B/BB van 9 mm dik. Geschikt voor diverse constructietoepassingen zowel binnen- als buitenshuis. Inclusief FSC®-certificering. Handige zaagservice beschikbaar.
Multiplex Populier B/BB van 18 mm en 2,50x1,22 meter is een hoogwaardig, 100% PEFC-gecertificeerd houtproduct met verlijming van klasse 1. Deze zachte houtsoort is afkomstig van duurzame plantages en is bijzonder gemakkelijk te verwerken, ideaal voor schilder- en fineerwerk of in de meubel- en verpakkingsindustrie.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online