| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 m2 | 49.24 incl. btw | |
| vanaf 46,7 m2 | 44.32 incl. btw | 11,1 % |
Afhalen mogelijk in Schoten en Leuven .
Levering mogelijk.
MULTIPLEX HARDHOUT B/BB 25 MM 3,05X1,53M is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in MULTIPLEX HARDHOUT B/BB 25 MM 3,05X1,53M.
We zullen je spoedig contacteren.
De 'Multiplex Hardhout B/BB 25mm 3,05x1,53m' is meer dan zomaar een stuk hout. Het is je oplossing voor alle interieurprojecten en enkele overdekte buitenomgevingen. Met een reeks van 8 verschillende diktes, biedt deze multiplex plaat je de flexibiliteit bij al je creatieve projecten.
Dankzij de kwalitatieve eigenschappen zoals de B/BB categorie en de mix van hardhoutsoorten is het ook een duurzame keuze. Het oppervlak van het product wordt machinaal verbonden naar de hoogste normen, en dit levert indrukwekkende hardheid en een aantrekkelijk uiterlijk op.
Of het nu gaat om schrijnwerk, meubels of lamineren, deze multiplex hardhouten plaat is geschikt voor diverse toepassingen.
Onze schrijnwerkers zagen precies de plaat die jij nodig hebt. Geef de maten mee in het opmerkingenveld tijdens de check-out, en wij doen de rest. We berekenen alles, maken een prijsofferte op, en sturen je deze door ter goedkeuring. Zo eenvoudig is het.
Maak kennis met ons Duroply multiplex van 25 mm, perfect voor allerlei toepassingen zowel binnenshuis als buitenshuis. Onze makers kunnen elke plaat naar jouw exacte maten zagen. Dit multiplex heeft een FSC®-certificaat, wat betekent dat het afkomstig is van verantwoord beheerde bossen.
Profiteer van de hoge kwaliteit en duurzaamheid van de 10J. Okoume multiplex plaat. Deze veelzijdige plaat is ideaal voor buitenprojecten, dankzij het vochtbestendige en lichtgewicht Okoume hout.
De Duroply houten plaat combineert sterkte en schoonheid. Het is FSC-gecertificeerd, dus je bent zeker van een duurzame keuze. Zowel voor binnen- als buitenconstructies is dit de ideale keuze. Verkrijgbaar in 8 verschillende diktes.
De Eliotis Pine multiplex constructieplaat past perfect bij vele bouwprojecten. Het is verlijmd met klasse 3 en gemaakt van kwalitatief Braziliaans naaldhout. Ideaal voor daken, vloeren en wanden.
Multifunctionele multiplex constructieplaat uit Eliotis Pine naaldhout, ideaal voor diverse toepassingen zoals in daken, vloeren en wanden.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online