| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 m2 | 47.04 incl. btw | |
| vanaf 30,5 m2 | 42.33 incl. btw | 11,13 % |
Afhalen mogelijk in Schoten , Kontich en Leuven .
Levering mogelijk.
MULTIPLEX 10J.OKOUME B/BB 2500*1220*18 SCHILDERKW. is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in MULTIPLEX 10J.OKOUME B/BB 2500*1220*18 SCHILDERKW..
We zullen je spoedig contacteren.
Deze multiplex plaat van Okoume is perfect voor buitentoepassingen. Met zijn warme, zachtroze kleur en fraaie tekening, brengt het een zachte toets tot elke constructie. Dit hout komt uit Gabon, gelegen in centraal Afrika, waar de houtkap streng wordt gecontroleerd door de overheid. Daardoor verzekeren we duurzaamheid en verantwoordelijk bosbeheer.
Okoume is een houtsoort met fijne nerven en een laag gewicht, wat het zeer resistent maakt tegen vocht. Een top keuze voor het Belgisch klimaat. Bovendien kan het uitstekend bewerkt en geschilderd worden, waardoor je alle vrijheid hebt om jouw constructie naar wens aan te passen.
Onze schrijnwerkers zagen precies de plaat die jij nodig hebt. Geef de maten mee in het opmerkingenveld tijdens de check-out, en wij doen de rest. We berekenen alles, maken een prijsofferte op, en sturen je deze door ter goedkeuring. Zo eenvoudig is het.
Duurzame multiplex hardhout plaat van B/BB kwaliteit, 22 mm dik en afmetingen 3,05x1,53m. Perfect voor verschillende interieurklussen en te gebruiken in overdekte buitenomgevingen. Gemakkelijk op maat te zagen voor uw project.
Multifunctionele multiplex constructieplaat uit Eliotis Pine naaldhout, ideaal voor diverse toepassingen zoals in daken, vloeren en wanden.
De Eliotis Pine multiplex constructieplaat past perfect bij vele bouwprojecten. Het is verlijmd met klasse 3 en gemaakt van kwalitatief Braziliaans naaldhout. Ideaal voor daken, vloeren en wanden.
Duurzame en gemakkelijk te verwerken multiplex populier plaat van 9 mm dik, perfect voor schilder- en fineerwerk en bruikbaar in de meubel- en (luxe)verpakkingsindustrie.
Multiplex Populier B/BB, met certificaat, van 2.50 x 1.22 m, dikte 12 mm. Fijn om te verwerken, 100% FSC gecertificeerd, dus milieuvriendelijk.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online