| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 m2 | 25.68 incl. btw | |
| vanaf 37,21 m2 | 23.11 incl. btw | 11,12 % |
MULTIPLEX 10J. OKOUME B/BB 2500*1220*10 SCHILDERKW. - UITLOPEND is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in MULTIPLEX 10J. OKOUME B/BB 2500*1220*10 SCHILDERKW. - UITLOPEND.
We zullen je spoedig contacteren.
De 10J. Okoume B/BB is meer dan zomaar een multiplex plaat. Deze is gemaakt van Okoume hout, voornamelijk afkomstig uit Gabon in Centraal-Afrika waar de houtkap zorgvuldig wordt gecontroleerd en gereguleerd. Dit garandeert een duurzaam product van hoge kwaliteit.
Okoume hout staat bekend om zijn fijn nervige eigenschappen en laag gewicht, waardoor het uitstekend om kan gaan met vocht. Dit maakt het bijzonder geschikt voor buitengebruik, zelfs in het wisselvallige Belgische klimaat.
Geef je projecten niet alleen een solide basis, maar ook een visuele boost. Het hout heeft een warme, zachtroze kleur en sierlijke nerftekening die elke ruimte verrijkt.
Deze multiplex plaat is ontworpen voor een vlotte bewerking. Het kan gemakkelijk worden gesneden, gevormd en geschilderd naar jouw wensen. Maak het af met een laag verf voor een verbluffend eindresultaat.
Onze schrijnwerkers zagen precies de plaat die jij nodig hebt. Geef de maten mee in het opmerkingenveld tijdens de check-out, en wij doen de rest. We berekenen alles, maken een prijsofferte op, en sturen je deze door ter goedkeuring. Zo eenvoudig is het.
Duroply Multiplex plaatmateriaal van topklasse, 18mm dik, verlijmd volgens klasse 3 en FSC® gecertificeerd. Ideaal voor zowel binnen- als buitengebruik. Verschillende maten beschikbaar, en kan op maat gezaagd worden!
MTX Polish Pine, veelzijdige multiplex plaat van 9mm dik, met een verlijming van klasse 3. Ideaal voor zowel constructieve als decoratieve doeleinden, van interieurinrichting tot verpakking. Klaar om perfect op maat te laten zagen door onze schrijnwerkers.
Eliotis Pine multiplex, 20mm dik en van klasse 3 verlijming, is jouw ideale partner voor constructiewerk. Multifunctioneel inzetbaar, deze multiplex van Braziliaans naaldhout is perfect voor daken, vloeren en wanden.
Purenit 15mm is een multifunctioneel bouw- en isolatiemateriaal, perfect voor een breed scala aan bouwelementen. Dit product combineert energie-efficiëntie, duurzaamheid, en flexibiliteit in één krachtige formule. Denk koudebruggen maar uit je woordenboek, want met Purenit bereik je superieure isolatiewaarden. Bovendien, met een stortgewicht van 550 kg/m³, biedt Purenit een lichtgewicht maar duurzaam alternatief voor hout-based producten.
MULTIPLEX OVERLAY-PLY HARDHOUT EUCALYPTUS 12 MM 3,05X1,3M LONG GRAIN TOP 1MM POPULIER SAMENGESTELD TECHNISCH-FINEER B/B
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online