| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 m2 | 8.46 incl. btw | |
| vanaf 29,77 m2 | 7.61 incl. btw | 11,17 % |
Afhalen mogelijk in Schoten , Kontich en Leuven .
Levering mogelijk.
ELIOTIS PINE 9MM 2,44X1,22M (verlijming klasse 3) is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in ELIOTIS PINE 9MM 2,44X1,22M (verlijming klasse 3).
We zullen je spoedig contacteren.
Of je nu een vloer moet leggen, een dak wil afwerken of een wand wenst te versterken: de Eliotis Pine 9mm staat voor je klaar. Deze multiplex constructieplaat, bestaande uit kwalitatief Braziliaans naaldhout, is een echte allrounder in jouw bouwproject.
Verlijming klasse 3 zorgt voor een verhoogde damp- en waterbestendigheid, waardoor de constructieplaat extra sterk en duurzaam is. De plaat heeft een formaldehyde emissie E1 volgens EN 717-2. Dit betekent dat hij een lage uitstoot heeft, dus beter is voor jou én het milieu. Bovendien heeft de plaat een brandklasse D s2,d0, waardoor hij veilig is in gebruik.
Onze schrijnwerkers zagen precies de plaat die jij nodig hebt. Geef de maten mee in het opmerkingenveld tijdens de check-out, en wij doen de rest. We berekenen alles, maken een prijsofferte op, en sturen je deze door ter goedkeuring. Zo eenvoudig is het.
Berken multiplex met veelzijdige toepassingen voor deurkassementen. * Kwaliteit BB : dekfineer voor schilder-en fineerwerk * Kwaliteit CP: Dekfineer ideaal om te beplakken (info zie onderaan bij Downloads)
Cora 10 jaar garantie Okoume B/BB is uw betrouwbare oplossing voor buitentoepassingen. Afkomstig uit Gabon, Centraal Afrika, heeft dit hout een fijn nervige structuur die perfect opgewassen is tegen vocht. Geschikt voor het Belgisch klimaat en uitstekend te bewerken en schilderen.
Voor het maken van prachtige interieurs of stevige constructies, is onze MTX Polish Pine de perfecte keuze. Deze multifunctionele, stabiele 18 mm plaat van Pools Grenenhout geeft uw project een stijlvolle uitstraling.
Hoogwaardige, multifunctionele Eliotis Pine C+/C constructieplaat van 12.5mm, ideaal voor niet-structurele toepassingen in daken, vloeren, wanden, verpakking en bouwplaatsbeveiliging. Perfect op maat te zagen door onze ervaren schrijnwerkers.
Duroply Multiplex plaatmateriaal van topklasse, 18mm dik, verlijmd volgens klasse 3 en FSC® gecertificeerd. Ideaal voor zowel binnen- als buitengebruik. Verschillende maten beschikbaar, en kan op maat gezaagd worden!
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online