| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 m2 | 17.07 incl. btw | |
| vanaf 29,77 m2 | 15.37 incl. btw | 11,06 % |
Afhalen mogelijk in Schoten , Kontich en Leuven .
Levering mogelijk.
ELIOTIS PINE 18MM 2,44X1,22M (verlijming klasse 3) is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in ELIOTIS PINE 18MM 2,44X1,22M (verlijming klasse 3).
We zullen je spoedig contacteren.
Elk bouwproject vraagt om hoogwaardige materialen. Daarom bieden wij de Eliotis Pine multiplex constructieplaat. Samengesteld uit topkwaliteit Braziliaans naaldhout, verzekert deze plaat jou van een sterke en duurzame bouw.
Of je nu een dak, vloer of wand wilt maken: voor elke klus is de Eliotis Pine geschikt. Maar ook voor verpakking en het beschermen van bouwplaatsen is deze multiplexplaat perfect.
De Eliotis Pine constructieplaat is verlijmd met klasse 3 volgens EN 314-2, wat zorgt voor een zeer sterke plaat. De formaldehyde emissie is E1 volgens EN 717-2; dit betekent dat de plaat veilig is voor jou en je naasten. De brandklasse is D s2,d0. Hiermee garanderen we een veilige toepassing.
Onze schrijnwerkers zagen precies de plaat die jij nodig hebt. Geef de maten mee in het opmerkingenveld tijdens de check-out, en wij doen de rest. We berekenen alles, maken een prijsofferte op, en sturen je deze door ter goedkeuring. Zo eenvoudig is het.
Duroply multiplex plaat van 15 mm dikte. Geschikt voor binnen- en buitentoepassingen zoals gebouwen, vloeren en schrijnwerk. Met FSC keurmerk.
Ontdek onze Multiplex Berk B/BB van 18mm, een uiterst stabiele en duurzame multiplex plaat, perfect voor constructie en decoratie. * Kwaliteit B: Dekfineer voor blank werk * Kwaliteit BB : dekfineer voor schilder-en fineerwerk (info zie onderaan bij Downloads)
Multiplex Populier B/BB van 18 mm en 2,50x1,22 meter is een hoogwaardig, 100% PEFC-gecertificeerd houtproduct met verlijming van klasse 1. Deze zachte houtsoort is afkomstig van duurzame plantages en is bijzonder gemakkelijk te verwerken, ideaal voor schilder- en fineerwerk of in de meubel- en verpakkingsindustrie.
Profiteer van de hoge kwaliteit en duurzaamheid van de 10J. Okoume multiplex plaat. Deze veelzijdige plaat is ideaal voor buitenprojecten, dankzij het vochtbestendige en lichtgewicht Okoume hout.
De Duroply 5.5 mm 2,50x1,22m FSC Mix 70% is een topkwaliteit hardhout multiplex, ideaal voor zowel binnen- als buitentoepassingen. Het is vakkundig samengesteld en gecontroleerd voor onberispelijke kwaliteit en prestaties. Beschikbaar in 8 diktes, dit is een milieubewuste keuze dankzij het FSC®-certificaat.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online