| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 m2 | 15.16 incl. btw | |
| vanaf 29,77 m2 | 13.65 incl. btw | 11,06 % |
Afhalen mogelijk in Schoten , Kontich en Leuven .
Levering mogelijk.
ELIOTIS PINE 18MM 2,44X1,22M (verlijming klasse 3) is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in ELIOTIS PINE 18MM 2,44X1,22M (verlijming klasse 3).
We zullen je spoedig contacteren.
Elk bouwproject vraagt om hoogwaardige materialen. Daarom bieden wij de Eliotis Pine multiplex constructieplaat. Samengesteld uit topkwaliteit Braziliaans naaldhout, verzekert deze plaat jou van een sterke en duurzame bouw.
Of je nu een dak, vloer of wand wilt maken: voor elke klus is de Eliotis Pine geschikt. Maar ook voor verpakking en het beschermen van bouwplaatsen is deze multiplexplaat perfect.
De Eliotis Pine constructieplaat is verlijmd met klasse 3 volgens EN 314-2, wat zorgt voor een zeer sterke plaat. De formaldehyde emissie is E1 volgens EN 717-2; dit betekent dat de plaat veilig is voor jou en je naasten. De brandklasse is D s2,d0. Hiermee garanderen we een veilige toepassing.
Onze schrijnwerkers zagen precies de plaat die jij nodig hebt. Geef de maten mee in het opmerkingenveld tijdens de check-out, en wij doen de rest. We berekenen alles, maken een prijsofferte op, en sturen je deze door ter goedkeuring. Zo eenvoudig is het.
Multiplex Hardhout B/BB, 18 mm dik en van 3,05x1,53m met uitzonderlijke kwaliteit oppervlakken. Prima geschikt voor binnenshuis en overdekte buitenruimtes. Verkrijgbaar in acht verschillende diktes.
Purenit 20mm is een hoogwaardig bouw- en isolatiemateriaal dat energie-efficiënt, duurzaam en flexibel is. Deze plaat van 2.44m x 1.22m is ideaal voor diverse constructies en biedt uitstekende thermische isolatie. Perfect voor wie rekening houdt met energiekosten en kwaliteit.
Multiplex hardhout B/BB, een duurzaam multiplex van verschillende diktes, is perfect voor diverse interieurtoepassingen en kan ook in overdekte buitenomgevingen gebruikt worden. Machinaal verbonden kernen en hoogwaardige oppervlakken verzekeren de kwaliteit van het product.
De 10j. Okoume B/BB, 250*1220*18 is een multiplex perfect voor buitengebruik met een garantie van 10 jaar. Zijn fijne nerven en lage gewicht maken het zeer vochtbestendig. Komt uit Gabon, centraal Afrika, waar houtkap streng gereguleerd is. Perfect om te schilderen en bewerken dankzij zijn zachtroze kleur en fraaie tekening.
Hoogwaardige, multifunctionele Eliotis Pine C+/C constructieplaat van 12.5mm, ideaal voor niet-structurele toepassingen in daken, vloeren, wanden, verpakking en bouwplaatsbeveiliging. Perfect op maat te zagen door onze ervaren schrijnwerkers.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online