| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 m2 | 15.16 incl. btw | |
| vanaf 29,77 m2 | 13.65 incl. btw | 11,06 % |
Afhalen mogelijk in Schoten , Kontich en Leuven .
Levering mogelijk.
ELIOTIS PINE 18MM 2,44X1,22M (verlijming klasse 3) is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in ELIOTIS PINE 18MM 2,44X1,22M (verlijming klasse 3).
We zullen je spoedig contacteren.
Elk bouwproject vraagt om hoogwaardige materialen. Daarom bieden wij de Eliotis Pine multiplex constructieplaat. Samengesteld uit topkwaliteit Braziliaans naaldhout, verzekert deze plaat jou van een sterke en duurzame bouw.
Of je nu een dak, vloer of wand wilt maken: voor elke klus is de Eliotis Pine geschikt. Maar ook voor verpakking en het beschermen van bouwplaatsen is deze multiplexplaat perfect.
De Eliotis Pine constructieplaat is verlijmd met klasse 3 volgens EN 314-2, wat zorgt voor een zeer sterke plaat. De formaldehyde emissie is E1 volgens EN 717-2; dit betekent dat de plaat veilig is voor jou en je naasten. De brandklasse is D s2,d0. Hiermee garanderen we een veilige toepassing.
Onze schrijnwerkers zagen precies de plaat die jij nodig hebt. Geef de maten mee in het opmerkingenveld tijdens de check-out, en wij doen de rest. We berekenen alles, maken een prijsofferte op, en sturen je deze door ter goedkeuring. Zo eenvoudig is het.
De Eliotis Pine 9mm multiplex is een multifunctionele constructieplaat van kwalitatief Braziliaans naaldhout. Ideaal voor toepassingen in daken, vloeren en wanden. Dankzij verlijming klasse 3 is het product sterk en duurzaam.
De Duroply 5.5 mm 2,50x1,22m FSC Mix 70% is een topkwaliteit hardhout multiplex, ideaal voor zowel binnen- als buitentoepassingen. Het is vakkundig samengesteld en gecontroleerd voor onberispelijke kwaliteit en prestaties. Beschikbaar in 8 diktes, dit is een milieubewuste keuze dankzij het FSC®-certificaat.
MTX Polish Pine, veelzijdige multiplex plaat van 9mm dik, met een verlijming van klasse 3. Ideaal voor zowel constructieve als decoratieve doeleinden, van interieurinrichting tot verpakking. Klaar om perfect op maat te laten zagen door onze schrijnwerkers.
Profiteer van de hoge kwaliteit en duurzaamheid van de 10J. Okoume multiplex plaat. Deze veelzijdige plaat is ideaal voor buitenprojecten, dankzij het vochtbestendige en lichtgewicht Okoume hout.
Berken multiplex met veelzijdige toepassingen voor deurkassementen. * Kwaliteit BB : dekfineer voor schilder-en fineerwerk * Kwaliteit CP: Dekfineer ideaal om te beplakken (info zie onderaan bij Downloads)
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online