| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 m2 | 15.16 incl. btw | |
| vanaf 29,77 m2 | 13.65 incl. btw | 11,06 % |
Afhalen mogelijk in Schoten , Kontich en Leuven .
Levering mogelijk.
ELIOTIS PINE 18MM 2,44X1,22M (verlijming klasse 3) is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in ELIOTIS PINE 18MM 2,44X1,22M (verlijming klasse 3).
We zullen je spoedig contacteren.
Elk bouwproject vraagt om hoogwaardige materialen. Daarom bieden wij de Eliotis Pine multiplex constructieplaat. Samengesteld uit topkwaliteit Braziliaans naaldhout, verzekert deze plaat jou van een sterke en duurzame bouw.
Of je nu een dak, vloer of wand wilt maken: voor elke klus is de Eliotis Pine geschikt. Maar ook voor verpakking en het beschermen van bouwplaatsen is deze multiplexplaat perfect.
De Eliotis Pine constructieplaat is verlijmd met klasse 3 volgens EN 314-2, wat zorgt voor een zeer sterke plaat. De formaldehyde emissie is E1 volgens EN 717-2; dit betekent dat de plaat veilig is voor jou en je naasten. De brandklasse is D s2,d0. Hiermee garanderen we een veilige toepassing.
Onze schrijnwerkers zagen precies de plaat die jij nodig hebt. Geef de maten mee in het opmerkingenveld tijdens de check-out, en wij doen de rest. We berekenen alles, maken een prijsofferte op, en sturen je deze door ter goedkeuring. Zo eenvoudig is het.
De Eliotis Pine 9mm multiplex is een multifunctionele constructieplaat van kwalitatief Braziliaans naaldhout. Ideaal voor toepassingen in daken, vloeren en wanden. Dankzij verlijming klasse 3 is het product sterk en duurzaam.
Multiplex hardhout B/BB, een duurzaam multiplex van verschillende diktes, is perfect voor diverse interieurtoepassingen en kan ook in overdekte buitenomgevingen gebruikt worden. Machinaal verbonden kernen en hoogwaardige oppervlakken verzekeren de kwaliteit van het product.
De Purenit 20mm 3.60 x 1.22m is een bouw- en isolatiemateriaal dat energie-efficiëntie, duurzaamheid en flexibiliteit biedt. Een ongeëvenaard materiaal voor constructies, isolatie en meer.
Duroply Multiplex plaatmateriaal van topklasse, 18mm dik, verlijmd volgens klasse 3 en FSC® gecertificeerd. Ideaal voor zowel binnen- als buitengebruik. Verschillende maten beschikbaar, en kan op maat gezaagd worden!
Multiplex Populier B/BB van 18 mm en 2,50x1,22 meter is een hoogwaardig, 100% PEFC-gecertificeerd houtproduct met verlijming van klasse 1. Deze zachte houtsoort is afkomstig van duurzame plantages en is bijzonder gemakkelijk te verwerken, ideaal voor schilder- en fineerwerk of in de meubel- en verpakkingsindustrie.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online