| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 m2 | 10.44 incl. btw | |
| vanaf 29,77 m2 | 9.39 incl. btw | 11,18 % |
Afhalen mogelijk in Schoten , Kontich en Leuven .
Levering mogelijk.
ELIOTIS PINE 12.5MM 2,44X1,22M (verlijming klasse 3) is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in ELIOTIS PINE 12.5MM 2,44X1,22M (verlijming klasse 3).
We zullen je spoedig contacteren.
Ontdek de veelzijdigheid van onze Eliotis Pine C+/C constructieplaten. Gemaakt van kwalitatief Braziliaans naaldhout, zijn deze platen de perfecte keuze voor uiteenlopende niet-structurele toepassingen. Of het nu gaat om het bouwen van daken, vloeren, wanden of het beveiligen van bouwplaatsen, onze platen voldoen aan al je behoeftes.
Onze schrijnwerkers zagen precies de plaat die jij nodig hebt. Geef de maten mee in het opmerkingenveld tijdens de check-out, en wij doen de rest. We berekenen alles, maken een prijsofferte op, en sturen je deze door ter goedkeuring. Zo eenvoudig is het.
Multiplex populier B/BB is een zachte houtsoort die gemakkelijk is te verwerken. Afkomstig van duurzame plantages en ideaal voor schilder- en fineerwerk. Ook bruikbaar voor toepassingen in de meubel- en (luxe) verpakkingsindustrie.
MULTIPLEX OVERLAY-PLY HARDHOUT EUCALYPTUS 18 MM 3,05X1,3M LONG GRAIN TOP 1MM POPULIER SAMENGESTELD TECHNISCH-FINEER B/B
Poortplaat IHP B/BB I 9mm 2,44x1,22m (verlijming klasse 3), een hoogwaardige constructieplaat.
Duurzame en gemakkelijk te verwerken multiplex populier plaat van 9 mm dik, perfect voor schilder- en fineerwerk en bruikbaar in de meubel- en (luxe)verpakkingsindustrie.
Duurzame multiplex hardhout plaat van B/BB kwaliteit, 22 mm dik en afmetingen 3,05x1,53m. Perfect voor verschillende interieurklussen en te gebruiken in overdekte buitenomgevingen. Gemakkelijk op maat te zagen voor uw project.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online