| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 m2 | 10.74 incl. btw | |
| vanaf 29,77 m2 | 9.66 incl. btw | 11,18 % |
Afhalen mogelijk in Schoten , Kontich en Leuven .
Levering mogelijk.
ELIOTIS PINE 12.5MM 2,44X1,22M (verlijming klasse 3) is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in ELIOTIS PINE 12.5MM 2,44X1,22M (verlijming klasse 3).
We zullen je spoedig contacteren.
Ontdek de veelzijdigheid van onze Eliotis Pine C+/C constructieplaten. Gemaakt van kwalitatief Braziliaans naaldhout, zijn deze platen de perfecte keuze voor uiteenlopende niet-structurele toepassingen. Of het nu gaat om het bouwen van daken, vloeren, wanden of het beveiligen van bouwplaatsen, onze platen voldoen aan al je behoeftes.
Onze schrijnwerkers zagen precies de plaat die jij nodig hebt. Geef de maten mee in het opmerkingenveld tijdens de check-out, en wij doen de rest. We berekenen alles, maken een prijsofferte op, en sturen je deze door ter goedkeuring. Zo eenvoudig is het.
Ontdek onze Silverpaint 10 Jaar Garant platen van 2500x1250x18mm, FSC® gecertificeerd en gemakkelijk te schilderen. Gemaakt van berken en 10 jaar garantie inbegrepen.
Cora 10 jaar garantie Okoume B/BB is uw betrouwbare oplossing voor buitentoepassingen. Afkomstig uit Gabon, Centraal Afrika, heeft dit hout een fijn nervige structuur die perfect opgewassen is tegen vocht. Geschikt voor het Belgisch klimaat en uitstekend te bewerken en schilderen.
Ontdek onze Triplex Berk B/BB van 18mm, een uiterst stabiele en duurzame multiplex plaat, perfect voor constructie en decoratie. * Kwaliteit B: Dekfineer voor blank werk * Kwaliteit BB : dekfineer voor schilder-en fineerwerk (info zie onderaan bij Downloads)
Silverpaint 10 jaar garantie 1250*2500*15mm FSC Mix70% heeft een FSC-certificaat en is schilderklaar berken triplex. Dit product is technisch sterk en stabiel en direct aflakbaar. Daarnaast krijg je 10 jaar garantie op de lijmverbindingen.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online