| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 m2 | 10.44 incl. btw | |
| vanaf 29,77 m2 | 9.39 incl. btw | 11,18 % |
Afhalen mogelijk in Schoten , Kontich en Leuven .
Levering mogelijk.
ELIOTIS PINE 12.5MM 2,44X1,22M (verlijming klasse 3) is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in ELIOTIS PINE 12.5MM 2,44X1,22M (verlijming klasse 3).
We zullen je spoedig contacteren.
Ontdek de veelzijdigheid van onze Eliotis Pine C+/C constructieplaten. Gemaakt van kwalitatief Braziliaans naaldhout, zijn deze platen de perfecte keuze voor uiteenlopende niet-structurele toepassingen. Of het nu gaat om het bouwen van daken, vloeren, wanden of het beveiligen van bouwplaatsen, onze platen voldoen aan al je behoeftes.
Onze schrijnwerkers zagen precies de plaat die jij nodig hebt. Geef de maten mee in het opmerkingenveld tijdens de check-out, en wij doen de rest. We berekenen alles, maken een prijsofferte op, en sturen je deze door ter goedkeuring. Zo eenvoudig is het.
Duroply multiplex plaat van 15 mm dikte. Geschikt voor binnen- en buitentoepassingen zoals gebouwen, vloeren en schrijnwerk. Met FSC keurmerk.
Ontdek onze Silverpaint 10 Jaar Garant platen van 2500x1250x18mm, FSC® gecertificeerd en gemakkelijk te schilderen. Gemaakt van berken en 10 jaar garantie inbegrepen.
Kwalitatieve multiplex hardhouten plaat, B/BB, 25mm dik en ideaal geschikt voor interieur- en sommige buiten toepassingen. Beschikbaar in 8 verschillende diktes. Het wordt machinaal verbonden om een sterk en duurzaam product te bieden, perfect voor gebouwen, meubels en lamineren.
Hoogwaardige, duurzaam geproduceerde hardhout multiplex plaat van 5.5mm dik, ideaal voor tal van toepassingen in huis en tuin.
De Eliotis Pine multiplex constructieplaat past perfect bij vele bouwprojecten. Het is verlijmd met klasse 3 en gemaakt van kwalitatief Braziliaans naaldhout. Ideaal voor daken, vloeren en wanden.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online