| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 m2 | 31.93 incl. btw | |
| vanaf 30,5 m2 | 28.74 incl. btw | 11,1 % |
Afhalen mogelijk in Schoten , Kontich en Leuven .
Levering mogelijk.
DUROPLY 18MM 2,50X1,22M FSC® (verlijming klasse 3) is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in DUROPLY 18MM 2,50X1,22M FSC® (verlijming klasse 3).
We zullen je spoedig contacteren.
Duroply 18mm multiplex plaatmateriaal is ideaal voor gebruik binnen én buiten. De 2500 x 1220 mm plaat is gemaakt van hoogwaardig gemixt hardhout met machinaal gevoegde binnenlagen. De zeer mooie dekfineren ondergaan frequente kwaliteitscontrole door een onafhankelijk controlebureau.
Hou er wel rekening mee dat er kleurverschillen kunnen zijn tussen verschillende varianten, en ook tussen verschillende partijen van dezelfde variant. Dit is volkomen normaal en doet geen afbreuk aan de kwaliteit van het product.
Dit multiplex heeft een certificering EN 314-2 klasse 3, en een formaldehyde-emissie E1 volgens EN 717-2. Het gewicht is 600 kg/m³ en het heeft een brandklasse D s2,d0. Bovendien is het FSC-gecertificeerd (FSC 100% SGSCH-COC-000166), een garantie voor duurzaam beheer van de bossen.
Onze schrijnwerkers zagen precies de plaat die jij nodig hebt. Geef de maten mee in het opmerkingenveld tijdens de check-out, en wij doen de rest. We berekenen alles, maken een prijsofferte op, en sturen je deze door ter goedkeuring. Zo eenvoudig is het.
Maak kennis met ons Duroply multiplex van 25 mm, perfect voor allerlei toepassingen zowel binnenshuis als buitenshuis. Onze makers kunnen elke plaat naar jouw exacte maten zagen. Dit multiplex heeft een FSC®-certificaat, wat betekent dat het afkomstig is van verantwoord beheerde bossen.
Hoogwaardige, duurzaam geproduceerde hardhout multiplex plaat van 5.5mm dik, ideaal voor tal van toepassingen in huis en tuin.
Multiplex populier B/BB is een zachte houtsoort die gemakkelijk is te verwerken. Afkomstig van duurzame plantages en ideaal voor schilder- en fineerwerk. Ook bruikbaar voor toepassingen in de meubel- en (luxe) verpakkingsindustrie.
Profiteer van de hoge kwaliteit en duurzaamheid van de 10J. Okoume multiplex plaat. Deze veelzijdige plaat is ideaal voor buitenprojecten, dankzij het vochtbestendige en lichtgewicht Okoume hout.
Multiplex Populier B/BB van 18 mm en 2,50x1,22 meter is een hoogwaardig, 100% PEFC-gecertificeerd houtproduct met verlijming van klasse 1. Deze zachte houtsoort is afkomstig van duurzame plantages en is bijzonder gemakkelijk te verwerken, ideaal voor schilder- en fineerwerk of in de meubel- en verpakkingsindustrie.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online