| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 m2 | 21.43 incl. btw | |
| vanaf 29,77 m2 | 19.29 incl. btw | 11,09 % |
Afhalen mogelijk in Schoten en Kontich .
Levering mogelijk.
BUIGTRIPLEX 7MM 2.50x1.22M LANGS (verlijming mr) is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in BUIGTRIPLEX 7MM 2.50x1.22M LANGS (verlijming mr).
We zullen je spoedig contacteren.
Duroply multiplexplaat van 12 mm dik en met afmetingen 2,50 x 1,22 m. Deze hoogwaardige multiplex is perfect voor diverse structurele toepassingen, zowel binnen als buiten. Vervaardigd uit geselecteerde hardhoutsoorten en gecertificeerd door FSC®.
Multiplex Populier B/BB van 18 mm en 2,50x1,22 meter is een hoogwaardig, 100% PEFC-gecertificeerd houtproduct met verlijming van klasse 1. Deze zachte houtsoort is afkomstig van duurzame plantages en is bijzonder gemakkelijk te verwerken, ideaal voor schilder- en fineerwerk of in de meubel- en verpakkingsindustrie.
MULTIPLEX OVERLAY-PLY HARDHOUT EUCALYPTUS 18 MM 3,05X1,3M LONG GRAIN TOP 1MM POPULIER SAMENGESTELD TECHNISCH-FINEER B/B
Kwaliteitsvolle multiplex hardhout B/BB van 15 mm dikte. Ideaal voor divers gebruik in interieur en overdekte buitenomgevingen. Beschikbaar in 3,05 x 1,53 m formaat.
Multiplex hardhout B/BB, een duurzaam multiplex van verschillende diktes, is perfect voor diverse interieurtoepassingen en kan ook in overdekte buitenomgevingen gebruikt worden. Machinaal verbonden kernen en hoogwaardige oppervlakken verzekeren de kwaliteit van het product.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online