| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 m2 | 21.43 incl. btw | |
| vanaf 29,77 m2 | 19.29 incl. btw | 11,09 % |
Afhalen mogelijk in Schoten en Kontich .
Levering mogelijk.
BUIGTRIPLEX 7MM 2.50x1.22M LANGS (verlijming mr) is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in BUIGTRIPLEX 7MM 2.50x1.22M LANGS (verlijming mr).
We zullen je spoedig contacteren.
De Tripl spruce: een multifunctionele, lichte constructieplaat van 18mm, perfect voor uiteenlopende bouwtoepassingen. Deze plaat is vervaardigd uit 70% PEFC-gecertificeerd hout en afgewerkt volgens de hoge kwaliteitsstandaarden van WOOD.BE-COC-001131.
Hoogwaardig berken multiplex met veelzijdige toepassingen voor deurkassementen.
Multiplex Hardhout B/BB, 18 mm dik en van 3,05x1,53m met uitzonderlijke kwaliteit oppervlakken. Prima geschikt voor binnenshuis en overdekte buitenruimtes. Verkrijgbaar in acht verschillende diktes.
Duroply multiplex plaat van 22mm dik, ideaal voor diverse structurele toepassingen in en rondom het huis. De plaat heeft een afmeting van 2,50 x 1,22M en is FSC gecertificeerd. Door de verlijming klasse 3 is deze zeer duurzaam.
Hoogwaardige, duurzaam geproduceerde hardhout multiplex plaat van 5.5mm dik, ideaal voor tal van toepassingen in huis en tuin.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online