| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 m2 | 23.9 incl. btw | |
| vanaf 29,77 m2 | 21.5 incl. btw | 11,16 % |
BUIGTRIPLEX 7MM 2.44x1.22M LANGS (verlijming mr) is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in BUIGTRIPLEX 7MM 2.44x1.22M LANGS (verlijming mr).
We zullen je spoedig contacteren.
Vanaf nu beperk je je niet meer tot rechte lijnen in je bouwprojecten. Ontdek de buigtriplex van 7 mm, een uniek product dat je kunt buigen tot kleine diameters voor speelse, ronde vormen. Dankzij zijn densiteit van ongeveer 350 kg/m³ en flexibele Ceiba fineren aan de buitenzijde, kan je je creativiteit de vrije loop laten.
Onze schrijnwerkers zagen precies de plaat die jij nodig hebt. Geef de maten mee in het opmerkingenveld tijdens de check-out, en wij doen de rest. We berekenen alles, maken een prijsofferte op, en sturen je deze door ter goedkeuring. Zo eenvoudig is het.
Stop met het beperken van je creativiteit en verbreed je horizon met de buigtriplex 7 mm. Bestel nu!
MULTIPLEX OVERLAY-PLY HARDHOUT EUCALYPTUS 12 MM 3,05X1,3M LONG GRAIN TOP 1MM POPULIER SAMENGESTELD TECHNISCH-FINEER B/B
Multiplex Hardhout B/BB, 18 mm dik en van 3,05x1,53m met uitzonderlijke kwaliteit oppervlakken. Prima geschikt voor binnenshuis en overdekte buitenruimtes. Verkrijgbaar in acht verschillende diktes.
Ontdek onze Silverpaint 10 Jaar Garant platen van 2500x1250x18mm, FSC® gecertificeerd en gemakkelijk te schilderen. Gemaakt van berken en 10 jaar garantie inbegrepen.
Hoogwaardige, duurzaam geproduceerde hardhout multiplex plaat van 5.5mm dik, ideaal voor tal van toepassingen in huis en tuin.
Poortplaat IHP B/BB I 9mm 2,44x1,22m (verlijming klasse 3), een hoogwaardige constructieplaat.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online