| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 m2 | 23.9 incl. btw | |
| vanaf 29,77 m2 | 21.5 incl. btw | 11,16 % |
BUIGTRIPLEX 7MM 2.44x1.22M LANGS (verlijming mr) is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in BUIGTRIPLEX 7MM 2.44x1.22M LANGS (verlijming mr).
We zullen je spoedig contacteren.
Vanaf nu beperk je je niet meer tot rechte lijnen in je bouwprojecten. Ontdek de buigtriplex van 7 mm, een uniek product dat je kunt buigen tot kleine diameters voor speelse, ronde vormen. Dankzij zijn densiteit van ongeveer 350 kg/m³ en flexibele Ceiba fineren aan de buitenzijde, kan je je creativiteit de vrije loop laten.
Onze schrijnwerkers zagen precies de plaat die jij nodig hebt. Geef de maten mee in het opmerkingenveld tijdens de check-out, en wij doen de rest. We berekenen alles, maken een prijsofferte op, en sturen je deze door ter goedkeuring. Zo eenvoudig is het.
Stop met het beperken van je creativiteit en verbreed je horizon met de buigtriplex 7 mm. Bestel nu!
Multiplex populier B/BB is een zachte houtsoort die gemakkelijk is te verwerken. Afkomstig van duurzame plantages en ideaal voor schilder- en fineerwerk. Ook bruikbaar voor toepassingen in de meubel- en (luxe) verpakkingsindustrie.
De Eliotis Pine multiplex constructieplaat past perfect bij vele bouwprojecten. Het is verlijmd met klasse 3 en gemaakt van kwalitatief Braziliaans naaldhout. Ideaal voor daken, vloeren en wanden.
Purenit 15mm is een multifunctioneel bouw- en isolatiemateriaal, perfect voor een breed scala aan bouwelementen. Dit product combineert energie-efficiëntie, duurzaamheid, en flexibiliteit in één krachtige formule. Denk koudebruggen maar uit je woordenboek, want met Purenit bereik je superieure isolatiewaarden. Bovendien, met een stortgewicht van 550 kg/m³, biedt Purenit een lichtgewicht maar duurzaam alternatief voor hout-based producten.
Hoogwaardige, duurzaam geproduceerde hardhout multiplex plaat van 5.5mm dik, ideaal voor tal van toepassingen in huis en tuin.
Profiteer van de hoge kwaliteit en duurzaamheid van de 10J. Okoume multiplex plaat. Deze veelzijdige plaat is ideaal voor buitenprojecten, dankzij het vochtbestendige en lichtgewicht Okoume hout.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online