| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 m2 | 23.9 incl. btw | |
| vanaf 29,77 m2 | 21.5 incl. btw | 11,16 % |
BUIGTRIPLEX 7MM 1,22X2,44M CROSS (dwars) (verlijming mr) is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in BUIGTRIPLEX 7MM 1,22X2,44M CROSS (dwars) (verlijming mr).
We zullen je spoedig contacteren.
Ontdek de creatieve mogelijkheden met de Buigtriplex 7mm 1,22 x 2,44 m Cross. Gemaakt van flexibele ceiba fineren en een taai kernfineer, kan dit kwaliteitsvolle product gemakkelijk gebogen worden tot kleine diameters, ideaal voor het creëren van speelse ronde vormen in jouw constructieprojecten.
Niet alleen is het buigbaar, maar de dichtheid van ongeveer 350 kg/m³ garandeert ook stevigheid en stabiliteit voor jouw creaties. De gemengde hardhoutsoorten die gebruikt worden versterken de duurzaamheid en het buigvermogen van deze triplex.
Onze schrijnwerkers zagen precies de plaat die jij nodig hebt. Geef de maten mee in het opmerkingenveld tijdens de check-out, en wij doen de rest. We berekenen alles, maken een prijsofferte op, en sturen je deze door ter goedkeuring. Zo eenvoudig is het.
Cora 10 jaar garantie Okoume B/BB is uw betrouwbare oplossing voor buitentoepassingen. Afkomstig uit Gabon, Centraal Afrika, heeft dit hout een fijn nervige structuur die perfect opgewassen is tegen vocht. Geschikt voor het Belgisch klimaat en uitstekend te bewerken en schilderen.
Profiteer van de hoge kwaliteit en duurzaamheid van de 10J. Okoume multiplex plaat. Deze veelzijdige plaat is ideaal voor buitenprojecten, dankzij het vochtbestendige en lichtgewicht Okoume hout.
Ontdek onze veelzijdige Multiplex Hardhout B/BB plaat van 9 mm dikte, ideaal voor diverse interieurtoepassingen en voor gebruik in overdekte buitenomgevingen.
Multiplex Populier B/BB van 18 mm en 2,50x1,22 meter is een hoogwaardig, 100% PEFC-gecertificeerd houtproduct met verlijming van klasse 1. Deze zachte houtsoort is afkomstig van duurzame plantages en is bijzonder gemakkelijk te verwerken, ideaal voor schilder- en fineerwerk of in de meubel- en verpakkingsindustrie.
De Tripl spruce: een multifunctionele, lichte constructieplaat van 18mm, perfect voor uiteenlopende bouwtoepassingen. Deze plaat is vervaardigd uit 70% PEFC-gecertificeerd hout en afgewerkt volgens de hoge kwaliteitsstandaarden van WOOD.BE-COC-001131.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online