| Aantal | Prijs | Je bespaart |
|---|---|---|
| vanaf 1 m2 | 55.76 incl. btw | |
| vanaf 31,25 m2 | 50.19 incl. btw | 11,1 % |
BETONPLEX 21 MM 2,50X1,25M is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in BETONPLEX 21 MM 2,50X1,25M.
We zullen je spoedig contacteren.
Onze Betonplex 21mm 2.50 x 1.25 plaat, in stijlvol donkerbruin, is een uitermate stabiele plaat voor professioneel bekistingswerk. Het is ontworpen om te voldoen aan de hoge eisen van intensief gebruik in de bouw en transportsector.
Dankzij haar stabiliteit, is deze betonplex ideaal te gebruiken voor het maken van vloeren, podia, aanhangwagens en trailers.
Onze schrijnwerkers zagen precies de plaat die jij nodig hebt. Geef de maten mee in het opmerkingenveld tijdens de check-out, en wij doen de rest. We berekenen alles, maken een prijsofferte op, en sturen je deze door ter goedkeuring. Zo eenvoudig is het.
BETONPLEX 12 MM 3.00X1,50M DUROFORM (verlijming klasse 3) Hoogwaardig hardhout multiplex met machinaal verbonden binnenlagen die aan beide zijden bekleed zijn met een donkerbruine fenolfilm van 120gr/m². De anti-slip zijde heeft een grammage van 240gr. Frequente controle op kwaliteit door een onafhankelijk controlebureau
Kwalitatieve Betonplex plaat van 18 mm dik en afmetingen 2,50 x 1,25 m. Perfect voor professioneel bekistingswerk, vloeren en transportsector.
Betrouwbaar en duurzaam Betonplex Duroform van 18 mm voor professional en doe-het-zelver. Ideaal voor veeleisend bekistingswerk en bruikbaar in de transportsector.
Ontdek de Betonplex 18 mm met groene film. Deze berkenplaat, een topper in stabiliteit, leent zich perfect voor allerlei werken, van complex bekistingswerk tot vloeren, podia en transport. Dankzij de hoge repetitiefactor, een echte must.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online