Afhalen mogelijk in Schoten , Kontich en Leuven .
Levering mogelijk.
Durogrit 1l Saddle Black is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in Durogrit 1l Saddle Black.
We zullen je spoedig contacteren.
DuroGrit biedt de ideale oplossing voor al jouw buitentoepassingen. Met zijn uv-bestendige en duurzame eigenschappen, garandeert het een betrouwbare bescherming voor al jouw houten projecten. DuroGrit is perfect voor jouw terras, tuinmeubilair, en gevelbekleding.
DuroGrit draagt zorg voor het milieu. Met 0% VOC's (vluchtige organische stoffen) is het een ecologisch en veilig product om te gebruiken. Je kan dus met een gerust hart jouw buitenomgeving beschermen.
Met de gepatenteerde FibreGrit Technologie zorgt DuroGrit voor een stevige mechanische bescherming. Deze bewezen technologie in één laag geeft jouw buitenhout de bescherming die het nodig heeft.
Met Rubio Monocoat krijg je tot 10 jaar garantie op een langdurige UV-bescherming voor verticale houten oppervlakken. Bijkomend bieden ze tot 2 jaar garantie voor horizontale oppervlakken. Jouw investering wordt dus op lange termijn beschermd.
Elk project verdient een unieke touch. Daarom is DuroGrit verkrijgbaar in 14 verschillende kleuren. Jij kiest dus zelf welke kleur het beste past bij jouw omgeving.
Beschermt de natuurlijke schoonheid van hout. Verbruik 12 à 20 m² / L.
RMC Hybrid Wood Protector is een rasechte monocoat, geschikt voor het kleuren en beschermen van vrijwel alle buitenhout in 1 enkele laag. Verbruik ca. 30 m²/L.
De Durogrit 2.5l Foxy Brown met geavanceerde FibreGrit technologie, biedt jou de uv-bescherming van de toekomst voor al jouw buitenhout. Het is ideaal voor diverse buitenprojecten met hout zoals terrassen, tuinmeubelen en gevelbekledingen. Rubio Monocoat garandeert een duurzame uv-bescherming, met 10 jaar garantie op verticale oppervlakken en tot 2 jaar op horizontale oppervlakken.
Zorgt voor een intensere zwarte kleur, de afbeelding is het resultaat van Sunprimer Black en Hybrid wood Protector Black samen of enkel Hybrid wood Protector (HWP)
RMC Sealer 707 is ontwikkeld voor het afdichten van verkoolde houtafwerkingen (zoals Shou Sugi Ban) om te verhinderen dat er koolstof vrijkomt. Het product versterkt brosse oppervlakken en zorgt ervoor dat ze veel gemakkelijker bewerkt kunnen worden. 2 à 3 lagen aanbrengen. Verbruik 150 ml/m²
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online