Onze magazijnen zijn op zaterdag steeds gesloten, enkel de toonzaal is geopend van 9 tot 12 uur. Op Pinkstermaandag zijn we gesloten.
loader
SIMPSON STRONG-TIE
BALKDRAGER I-JOIST 239X61 - ZIJFLAP
Ref: BATIJO23961.
5% WEBKORTING

Beugel voor I-balken
De universele en gemakkelijk te installeren EWH-beugel is ontworpen voor verschillende installatiemogelijkheden.

7,70
8,11
/stk
incl. btw
6,36 excl btw
SUBTOTAAL
7,70
Schoten
15 st.
Beschikbaar.
Kontich
27 st.
Beschikbaar.
Leuven
0 st.
Niet beschikbaar.

Afhalen?

Afhalen mogelijk in Schoten en Kontich .

Leveren?

Levering mogelijk.

Specificaties

Referentie
BATIJO23961.
Merk
SIMPSON Strong-Tie
Toepassing
I-Joist

Omschrijving

Kenmerken

Materiaal

  • Verzinkt staal S250GD + Z275 overenkomstig NF EN 10346,
  • Dikte 0,9 mm (hoogte ≤300mm) of 1.2mm (hoogte >300mm).

Voordelen

  • Twee installatiemogelijkheden: bovenflenzen of zijflenzen,
  • Beugel geleverd met rechte bovenflenzen die ter plaatse kunnen worden geplooid voor alle dwarsbalkhoogten,
  • De bovenflenzen kunnen worden afgebroken voor bevestiging met alleen de zijflenzen,
  • Optionele driehoekige boorgaten kunnen worden gebruikt voor betere prestaties,
  • Messing aan de basis van de beugel voor installatiegemak,
  • Deze messing kan naar boven worden geplooid voor als de onderkant van de dwarsbalk niet is uitgelijnd met de steun.

Ondergrond

  • Drager: massief hout, I-balk, geperforeerde metalen balk, structureel geïsoleerd paneel ...
  • Gedragen bouwdeel: massief hout, I-balk, geperforeerde metalen balk, ...


Misschien bent u ook geïnteresseerd in

-5%
5% WEBKORTING
BAT HOEK RIL 59x90x90
BAT
BATH599090

BAT HOEK RIL 59x90x90

Ideaal voor het maken van een extra versteviging, te plaatsen als binnenhoek.

2,69 /stk 2,83
2,22 excl btw
-5%
5% WEBKORTING
BAT HOEK ZONDER RIL 35/50/50
BAT
BATHZR355050

BAT HOEK ZONDER RIL 35/50/50

Ideaal voor het maken van houtverbindingen en assembleren van zwaar raamwerk. Toepasbaar als versterking aan binnen -of buitenzijde van een hoek.

1,77 /stk 1,86
1,46 excl btw
-5%
5% WEBKORTING
GECKO PIN
GECKO FIX
GECKOPIN

GECKO PIN

Deze pin is ontwikkeld om een nog snellere plaatsing mogelijk te maken. Dankzij de Gecko® pin moet u enkel nog de voorgeschreven hart op hart maten aftekenen. Daarna prikt u de Gecko® pin door het middelste gat van de beugel op het snijpunt van uw lijnen. Nu kan u simpelweg met uw boor door de gaten van de beugel tot in de achterliggende constructie boren. De Gecko® pin is het montagehulpmiddel dat u heel wat tijd zal besparen.

28,40 /stk 29,89
23,47 excl btw
-5%
5% WEBKORTING
GECKO BG90 - H - 89
GECKO FIX
GECKOBG90H89

GECKO BG90 - H - 89

Voor de harde PIR/PUR isolatiematerialen zijn de Gecko® BG90-H en de BG110 ontwikkeld. Deze beugels worden tegen de isolatie geschroefd waarbij de bovenste gevelkozijnplug onder een hoek van 30° geboord wordt en de onderste horizontaal tot in de achterliggende draagmuur/constructie. Zij kunnen zowel dienen voor geïsoleerde gevels als voor niet-geïsoleerde.

5,43 /stk 5,72
4,49 excl btw
-5%
5% WEBKORTING
BAT MAXISPEEDY 171-38
BAT
BATMAX38171

BAT MAXISPEEDY 171-38

Deze balkschoen is geschikt voor balken van 38mm breed en 175-275mm hoog. Gebruik BAT nagels: 3,8x32mm (zijdelings)/60mm (draagbalk) om draagvermogen te bereiken.

7,77 /stk 8,18
6,42 excl btw

Mis onze promoties niet!

Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.