Timmerhout Douglas(29)
Timmerhout Epicea(24)
Timmerhout Grenen(20)
Timmerhout Vuren(8)
Tengellat, Panlat, Plafondlat, Keper(12)
SLS Hout(16)
Gelamelleerde Balken(10)
KVH® Massief Constructiehout(6)
I-Liggers(14)
Spruce LVL Balken(11)
Steigerhout, Barnwood, Steenschotten(6)
Boenselplanken(10)
Eiken Balken/Planken(7)
Nemesu - Meranti(2)
Timmerhout Thermo Vuren(6)
Timmerhout Thermo Ayous(3)
Timmerhout Populier(0)
Afhalen mogelijk in Schoten , Kontich en Leuven .
Levering mogelijk.
GECKO GSP10x200 PLUG en SCHROEF 10mm,lengte 200mm, per 50 stuks is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in GECKO GSP10x200 PLUG en SCHROEF 10mm,lengte 200mm, per 50 stuks.
We zullen je spoedig contacteren.
De Gecko® BG90-H is een beugel die ontworpen is om rechtstreeks een horizontale lichtschuine draagstructuur te kunnen uitlijnen zonder hier een dubbel keperwerk op te moeten voorzien waardoor men een snellere montage kan verwezenlijken. Deze Gecko® BG90-H heeft een uitlijningscapaciteit van 9 tot 62mm. Door de Gecko® BG90-H met de onderhoekse bevestiging omhoog te zetten is hij ideaal voor geïsoleerde toepassingen en moeten de gaten op 160mm h.o.h. geboord worden. In het geval van renovatie zonder isolatie worden de gaten op 80mm of 160mm h.o.h. geboord.
Beugel voor I-balken De universele en gemakkelijk te installeren EWH-beugel is ontworpen voor verschillende installatiemogelijkheden.
Grote balkdrager met naar buiten staande flenzen
Deze nagelplaat 76 x200 mm versterkt verbindingen van balken tot 100 mm hoog aan andere houtconstructies. Gebruik BAT nagels: 3,8x32mm.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online