Afhalen mogelijk in Schoten , Kontich en Leuven .
Levering mogelijk.
Voor de harde PIR/PUR isolatiematerialen zijn de Gecko® BG90-H en de BG110 ontwikkeld.
Deze beugels worden tegen de isolatie geschroefd waarbij de bovenste gevelkozijnplug onder een hoek van 30° geboord wordt en de onderste horizontaal tot in de achterliggende draagmuur/constructie. Zij kunnen zowel dienen voor geïsoleerde gevels als voor niet-geïsoleerde.
Hij heeft een totale uitlijningscapaciteit van 19 tot 82mm waardoor hij elke oneffenheid in de gevel kan opvangen. Door de Gecko® BG110 met de onderhoekse bevestiging omhoog te zetten is hij ideaal voor geïsoleerde toepassingen en moeten de gaten op 120mm h.o.h. geboord worden. In het geval van renovatie zonder isolatie, draait men de beugel 180° zodat men hem kan bevestigen met de gaten op 60mm h.o.h. geboord.
Deze balkschoen is geschikt voor balken van 100 mm breed en 230-345mm hoog. Gebruik BAT nagels: 3,8x32mm (zijdelings)/60mm (draagbalk) om draagvermogen te bereiken.
Deze nagelplaat 114 x 203 mm versterkt verbindingen van balken tot 100 mm hoog aan andere houtconstructies. Gebruik BAT nagels: 3,8x32mm .
Beugel voor I-balken De universele en gemakkelijk te installeren EWH-beugel is ontworpen voor verschillende installatiemogelijkheden.
Beugel voor I-balken De universele en gemakkelijk te installeren EWH-beugel is ontworpen voor verschillende installatiemogelijkheden.
Deze balkschoen is geschikt voor balken van 50 mm breed en 65 -100 mm hoog. Ideaal voor lichtere ravelingen en verlaging van plafonds. Toelaatbare massa ca. 100 kg.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online