Timmerhout Douglas(27)
Timmerhout Epicea(23)
Timmerhout Grenen(12)
Timmerhout Vuren(7)
Tengellat, Panlat, Plafondlat, Keper(9)
SLS Hout(14)
Gelamelleerde Balken(8)
KVH® Massief Constructiehout(9)
I-Liggers(12)
Spruce LVL Balken(11)
Steigerhout, Barnwood, Steenschotten(6)
Boenselplanken(13)
Eiken Balken/Planken(15)
Nemesu - Meranti(2)
Timmerhout Thermo Vuren(6)
Timmerhout Thermo Ayous(3)
Afhalen mogelijk in Kontich en Leuven .
Levering mogelijk.
BAT MAXISPEEDY 230-100 is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in BAT MAXISPEEDY 230-100.
We zullen je spoedig contacteren.
Deze balkschoen is geschikt voor balken van 38mm breed en 150-225mm hoog. Gebruik BAT nagels: 3,8x32mm (zijdelings)/60mm (draagbalk) om draagvermogen te bereiken.
Ideaal voor het maken van een extra versteviging, te plaatsen als binnenhoek.
Deze balkschoen is geschikt voor balken van 38mm breed en 100-150mm hoog. Gebruik BAT nagels: 3,8x32mm (zijdelings)/60mm (draagbalk) om draagvermogen te bereiken.
De Gecko® BG90-H is een beugel die ontworpen is om rechtstreeks een horizontale lichtschuine draagstructuur te kunnen uitlijnen zonder hier een dubbel keperwerk op te moeten voorzien waardoor men een snellere montage kan verwezenlijken. Deze Gecko® BG90-H heeft een uitlijningscapaciteit van 9 tot 62mm. Door de Gecko® BG90-H met de onderhoekse bevestiging omhoog te zetten is hij ideaal voor geïsoleerde toepassingen en moeten de gaten op 160mm h.o.h. geboord worden. In het geval van renovatie zonder isolatie worden de gaten op 80mm of 160mm h.o.h. geboord.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online