Euro Douglas 63 x 150 mm 2 1/2 x 6" (maat niet geschaafd)
Bij schaven verlies je 5 à 10 mm op de opgegeven kopmaat. Lees meer
Over Europese douglas
Europese douglas is het hout afkomstig van de douglasspar. Het is roodachtig bruin en een van de hardste naaldhoutsoorten. Hierdoor is het duurder dan epicea. Het wordt gebruikt voor dragende constructies, wanden , plafonds, dakoversteken, ladders, scheepsmasten, enz. Wij verkopen enkel het beste douglas met de hoogste sterkteklasse voor zichtbare structuren, zijnde C24. Het is verplicht C24 hout te gebruiken bij dragende constructies. Let zeker op deze markering wanneer je prijzen voor douglas vergelijkt.
Bewerkingen
Je kan optioneel kiezen om het hout kleurloos of groen te drenken. Dit is een bescherming tegen insecten en schimmels. Indien je voor schaven kiest verlies je 5 à 10 mm op de opgegeven kopmaat.
Lengtes
Indien een lengte niet meer op voorraad beschikbaar is, contacteren wij jou voor een andere lengte. Alternatieve lengtes of secties op bestelling verkrijgbaar. Contacteer ons voor meer informatie.
Houtsoort | Douglas |
Profiel | |
Kopmaat | 63 x 150 mm (bruto ongeschaafd) |
Certificaat | PEFC |
Duurzaamheidsklasse | III (matig duurzaam) |
Sterkteklasse | C24 |
Behandeling | Optioneel |
Lengte | 3050 tot 7900 mm |